Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam, hogy szanaszét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy szanaszét csalt a barátom. Van így tovább értelme bárminek is?

Figyelt kérdés

Férfiak ti mindenesetben azért nem vagytok hűségesek,mert a nő nem elég jó?

Mit ronthattam el?


2020. febr. 27. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt rontottad el, hogy egy szánalmas, semmi önbecsüléssel nem rendelkező lábtörlő vagy.
2020. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Azt rontottad el hogy rossz férfi mellett horgonyoztál le.

F37

2020. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

Azt rontottad el, hogy őt választottad. Lehet mondani, hogy az embert bármikor megcsalhatják és 1-1 alkalom becsúszhat, de ha valakit szanaszét csalnak, akkor ő sem lehet valószínűleg a topon, hogy egy jelet sem vett észre időben.

Mióta vagytok együtt, egyáltalán miből áll a kapcsolat?

2020. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos nagyon bántón fogalmazva, de azért van igazság az első hozzászólásban.

Általában mindkét fél hibás, de nehéz lenne bármiféle következtetést is levonni.

A lényeg, hogy végezz ezzel a kapcsolattal és lépj tovább.

2020. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Első bemutatta bizonyos férfi típus viselkedését, tiszteletre méltó ismeretlen hölgyek irányába. Valószínűleg a társad is valami ilyesmit produkál csak ő úgy váltogatja a nőket mint pláza cica a ruháit. :)


Egy kedves hölgy véleményével, aki én vagyok, szerettem volna feldobni ezen kérdést, hogy ne merülj el a depresszió tengerében, mert nincs szükséged rá!


Ha szanaszét csalt, szerinted van így tovább értelme egy kapcsolatnak, ahol csak díszkellék lennél a házban?


Időnként leápolna, mivel mégis egy dísztárgynak néz, hogy ne porosodj ott, de attól továbbra is nem fog változni semmi, ha nem trappolsz magad mellé minél előbb! Mutasd meg neki, hogy te nő vagy és csá! :)


Az egyetlen drága dolog az életedben most te vagy, így most szépen Stand by You and mikor ez megvan akkor majd jön valaki, aki szintén melléd fog állni, és mellette nem bőgicsélni fogsz, hanem nevetni, kacagni, úgy áll melléd, hogy kérned sem kell, hogy Stand by me!


Nekem van egy poénos ötletem hogy feldobjam a napod, mert én jófej vagyok és nem fikázok, hanem segíteni próbálok, bár nehéz az ilyen helyzet, de most, ha már megcsaltak te kontrázz rá, Stand by you kihívással saját magadnak! :)


Én amúgy vagyok olyan lökött, ha velem tették volna ezt,í rtam volna jolopukinak, hogy ha születik egy fehér rénszarvas nevezzék el rólam, akkor már legyen értelme a felszarvazásomnak. :D Na jó csak poénkodok! :)


Itt egy motivációs dal is:


Nekem gyerekkorom egyik filmje jut eszembe ami egy gyerekkori igaz barátságról szól! A címe: Stand by me


Jó régi film! :)


Mi lenne ha nem bánkódnál, csak mond magadnak, hogy:


Stand by me!


Direkt valami női énekest kerestem, hogy mintha a tudatalattid énekelne neked.

Tessék!


https://www.youtube.com/watch?v=T44ZC7OAXV0


Amúgy csak akkor fogsz könnyezni szerintem, hogy a pasid aki szétcsalt melletted áll, és te tudod hogy szétcsalt, ha nincs melletted nem fosz bőgicsélni hidd el! ;)


Majd lesz olyan aki melletted fog állni és kacagni fogsz mellette minden nap! :)

2020. febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos elrontottál egy csomó dolgot, hisz egy párkapcsolat kettőn áll. De ő csalt meg, ő alattomos és gerinctelen, és neki volt fontosabb a saját élvezete, kíváncsisága, vágyai annál, mint amekkora fájdalmat okoz neked. És ő volt gyáva ahhoz, hogy előbb szóljon, ha valami baja van, vagy ha sehogy nem megy, szakítson, és utána kezdjen újba, de ennél is csak a saját kényelmét nézte. Szóval a megcsalásért egy percig se okold magad, és ne akard tudni, a másik miben lehetett jobb nálad, hiszen te nem ő vagy, és csak befurakszik még jobban a fejedbe. Egyébként nagyon nincs értelme, hiszen innentől honnan fogod tudni, mikor mond igazat és mikor hazudik. Ha ebben hazudott, innentől bármit feltételezhetsz róla.
2020. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy dolgot rontasz el hogy magadban keresed a hibát.
2020. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Drágám, ha ennyire hlye vagy magyarán mondva, hogy nem vetted észre 🤷‍♀️ Hát mit mondjak? Amelyik nő ilyen hlye szerelmes pcsa az meg is érdemli 😅

2 éve vagyok szerető, a hlyenek a nője mégcsak megsem sejtette soha😅 Pedig lehetetlen, hogy nem talált hajszállat a kocsiban vagy ne érezte volna rajta az illatom vagy bármi egyéb ugye az éjszakai kimaradások és stb. Aki az ilyeneket el is nézni az egy hlye nem normális barom állat nő.

Engem annó megcsaltak másfél hónapja tartott a viszonyuk s már buktak is előttem. Aki toppon van és odafigyel annak nem elég annyit mondani mikor későn este hazaesve "Jajj drágám tudod csak itt és itt voltam ezzel és ezzel a haverral szerelmem nyugi" 😅 aki ezt beveszi az vegye be a pofont is amit kap!

2020. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as honnan veszed hogy hosszabb idő után jött rá? Nem írt ilyet a kérdező. Nem verseny az élet hogy aki később jön rá az egy "h*lye p*csa b*rom állat", ahogy te fogalmaztál. Amúgy nem mondom az egyik 19-et se a bagoly mondja verébnek mert téged megcsaltak és te utána ugyanezt a sérelmet olyannak adtad ahelyett, hogy lelkileg feldolgoztad volna aki lehet hogy egy kedves aranyos nő és azért nem gyanakodott mert megbízott a párjában. Teli vagy gyűlölettel szóval a kérdezőt is f*kázod de csak ő hármat kérdezett. Te info nélkül nevezted b*rom állatnak és h*lye p*csanak, semmit nem tudsz róla, de te vagy az aki megcsaltból szerető lett. Nem érzed az ellentmondast? Valószínűleg ő nem fog ezen csapdába esni, amit ugyneveznek a saját sérelmek nem feldolgozása. Te a saját sérelmedet, haragodat viszont kivetíted ismeretlenekre. Pedig csak belül kéne takarítanod a saját házad táján!
2020. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van 9-es!

Pontosan azért nem reagáltam a 8-as válaszára,mert egyértelmű,hogy a múltban történt fájdalma miatt ilyen.

Abban az esetben,hogy ez nincs így,és alapvetően is ilyen ember,az szarügy.

2020. febr. 27. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!