Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikosarazott férfiak! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikosarazott férfiak! Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Sokszor volt olyan, hogy egy férfi egyértelműen nyomult, aztán mikor kosarat kapott, visszahallottam, hogy negatívan nyilatkozik a külsőmről, másoknak lehúz. Miért nem lehet a normális(!) utasítást méltósággal kezelni, miért kell átmenni szánalmasba?
2020. febr. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert ilyen értelmi szinten mozog a férfiak többsége. Nagy nullák ezek.
2020. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más is tapasztalt ilyet?
2020. febr. 14. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Adekvát kérdés.

Mondjuk az is lehet, hogy csak kúrni lettél volna jó és tényleg nem vagy nagy eresztés. Látatlanban nem lehet megmondani.

2020. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom egy minimális vonzódás szükséges ahhoz is.
2020. febr. 14. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem minden elutasított férfi reagál így.

Én megfordítom a kérdésed: Miért nem lehet EGYES NŐKNEK a normális(!) utasítást méltósággal kezelni, miért kell átmenni szánalmasba?

Nem kellene általánosítanod. Az elutasítás mindkét nem részére egy kudarc. Ezt a kudarcot aztán ki-ki a saját mentalitásának megfelelően reagálja le, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő a csalódott. Túl kell rajta esni, fel a fejjel és hajrá, előre!

2020. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam általánosítani. Akinek nem inge....
2020. febr. 14. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez fordított helyzetben is igaz,

Sőt bosszú....

2020. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként tapasztaltam ilyet: lány osztálytársammal össze akart jönni egy másik osztályba járó fiú. Elutasítást kapott, mire a lány külsejéről undortkeltő módon kezdett el beszélni. Felnőtt férfiaknál gyerekesnek tartom és nem vall érett személyiségre... Gondolom az érzést így oldja fel magában: "nagyon szép, de nem lehetett az enyém, ezért majd hú rosszakat mondok róla"...
2020. febr. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!