Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexpartnert választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexpartnert választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Hogy nézzen ki?
2020. febr. 27. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Legyen nálam magasabb,ne legyen gebe.
2020. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Legyen legalább 180 centi magas, szőrös a mellkasa, kék a szeme. A súlya minimum 95 kiló legyen, és a farka szép.
2020. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Popsija legyen szép nagy.
2020. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

170cm magas, 55kg, de ezek csak kb értékek. Vékony, formás. Mosolygós, de tudjak vele nyugodtan beszélgetni bármiről is. Legyen rám ideje. Az sem baj, ha imád. Érezzük jól magunkat együtt.

Csak ennyi nekem kedves kettes. Több igényem nincs... 40f

2020. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 4

Ha imád és jól érzitek magatokat együtt, jól el tudtok beszélgetni, jó a szex- nem félsz, hogy előbb-utóbb beleszeretsz?

2020. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és egy szexpartnerem volt.

A pasi 10/10-es, külsőre, értelmi szintre, kedvességre tekintettel.

Nekem fontosabb volt,hogy tökéletes legyen mint a tartós párkapcsolatomnál.

2020. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 ha nem szeretem valamennyire nem tudnék vele szexelni. Nekem ez csak így működik. Több szempontból sem vagyok átlagos. De abban a #6-nak igaza van. Én is csak gyönyörű nőket környékezek meg, bár lehet magasan van a léc magamhoz képest, de így is volt már sikerem, és nem akarom lejjebb engedni a szintet.
2020. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7 Nem is kell lejjebb adni, sőt.


Csak azért kérdeztem, mert az a férfi, aki hasonló beállítottságú volt ebben, és az összhang is jó volt, ott ő többet is akart. Ami nem meglepő, ha az érzelmi igényt kielégíti/pótolja valaki, pl a beszélgetésekkel.

(ez nem baj, ha mindkettő készen áll vagy ugyanott tartanak az élethelyzetükben, de ha nem...)

2020. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolat bonyolult. Nagyon összhangban kell lenni, és általában ott bukik el az egész,hogy az egyik fél többet/mást akar mint a másik. Ha a kezdetekkor nem is, de ahogy halad az idő eltérő lehet az igény.


Korkülönbséges szexkapcsolatom volt. Más életszakaszban voltunk, más élethelyzetben.Egyikünk se akart többet, alapjaiban. Viszont amíg én (nő, idősebb)nem tudtam, és nem is akartam programokat szervezni, elfoglaltabb voltam, addig a másik fél szabadabban, kevésbé kötötten, szeretett volna több időt együtt tölteni.Valahol ezen bukott el az egész...Ő mindig nyüstölt a gyakoribb találkozóért, én mindig mentegetőztem, szabadkoztam, halogattam, annak ellenére,hogy nagyon jól éreztem magam Vele.

Egy idő után úgy éreztem,hogy érzelmileg is kötődöm Hozzá, viszont tudtam,hogy a korkülönbség miatt nem alakulhat normál párkapcsolat. Innentől kezdve még jobban kitértem a találkozók elől...az okot persze nem vallottam be.

Az egész kapcsolat fordított képet mutatott. Mintha én nem keresném a társaságát, nem akarnám a találkozót,holott odavoltam Érte. Ő meg egyre jobban agitált, sőt, most is, holott meggyőződésem,hogy minimális érzelem és maximális szexuális vonzalom vezérelte.

Tehát: a szexkapcsolattal csak óvatosan...

2020. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9 Pontosan erre gondoltam, köszönöm, hogy leírtad!! :) (# 8-as vagyok)


Ugyanez volt nálam is, csak itt én voltam(vagyok) a fiatalabb, a férfi idősebb sokkal.., és ez is így indult, ahogy nálad is, amit írsz a korkülönbségről: a férfi is tudta, hogy a köztünk lévő korkülönbség miatti eltérő életszakaszok ( nem csak a programozás, könyörgöm, én szeretnék még gyereket, családot, ő miért kezdené el elölről..? (elvált), szóval az elején ez mindkettőnkben tiszta volt, bár főleg én hangsúlyoztam sokat..


Majd ahogy te is, én is éreztem, hogy túlságosan nagy az érzelmi ráhangoltság a másikra: nála is éreztem, hiába tagadta meg adta a machót, mindig azt éreztem, hogy mintha nem merné bevallani magának, talán miattam is, hiszen én (is) az elejétől leszögeztem ezt...

Most már tudom, hogy benne volt érzelmileg valószínűleg. Az egyetlen, amit nem értek, hogy kb egy idősek lehettek, és te felmérted ezt jól, ő pedig az utóbbi időben már nyíltan is bevallotta, hogy érzelmek is vannak, és többet is szeretne, ha lehetne...


Én megértelek, mert itt meg én gondolok bele hosszú távon, és nem megyek bele semmibe. Itt meg ő keres folyton, én nem, pedig én is kötődök, ahogy írod is. De amint észreveszem ezt, hogy most túl közel került hozzám, visszaveszek.. De ő sosem vesz vissza egyszerűen, vagyis ilyenkor egy ideig igen, persze. De később megint keres, én soha. Ez már megy egy ideje, pedig nem járunk össze, ne gondold, mert tudom ezt és nem megyek soha bele...


(Igen, már írtál rám, 4/7, nem keresek ilyet) :)

2020. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!