Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diakjai elott szexi sztriptiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diakjai elott szexi sztriptiz tancot lejtett egy kozepiskolai tanarno, mi ujsag azota vele?

Figyelt kérdés

Az "elhiresult" nemet tanarno, amugy feleseg, 2 gyermekes edesanya a munkahelyen, egy kozepiskolaban melltartora vetkozve tancolt.

Hogy tetszett nektek a vetkozes?


2008. nov. 20. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
biztos bevolt rugva.
2008. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Én személy szerint nem értem ebből mért kellett akkora ügyet csinálni.....az olyan mint egy bikini..na puff
2008. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olyan mint egy bikini!!!

És te szoktál a munkahelyeden bikiniben táncolni?:)

Egyébként a video nem egy nagy szám.

2008. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy semmi volt, poénnak elmegy, csak ilyenekből szokás hetedhét ágra szóló botrányt csinálni..

Viszont jó a segge' ..már ami azon a 5X5 pixeles videón látszik.

2008. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért olyan nagy dolog ez? Még mindig nem értem, biztos nem láttak még külföldi golyabált, ott találkoztam már durva dolgokkal, mégsem lett ekkora felháborodás belöle. A tanárnő csak a felsőjét vette le, meg kigombolta a nadrágját. Buli volt, nincs ezzel semmi gond... végülis nem tanítás közbe tette:D
2008. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerem a nőt, bár annyira nem közelről. Nincs különösebb véleményem róla, nem izgat annyira a dolog.
2008. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
tudjátok miért nagy dolog? mert pedagógus, tanítja a gyerekeket, elvileg a jó dolgokra, példát kellene mutatni? ez nektek példa? ezt látja a kis gimis, hogy a tanárnéni vetkőzik, akkor ez biztos nem nagy dolog?ti normálisak vagytok? amerika az amerika, 100szor akkor hely mint ez az ország, én ne hasonlítgassunk már, azért mert ott történnek elég érdekes dolgok, attól nem kell, hogy magyarország is egy szarkupac legyen. ha már a pedagógus itt jűr, akkor miért csodálkozik mindenki, hogy a 12évesek dugnak.
2008. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem szoktam..bár még tanulok, tanárnőnek készülök, nyilván nem csinálnék ilyet, és nem a munka alatt volt hanem egy golyabálon, nem azt mondtam h nem érdekesXD csak hogy annyira nem hude jajde h benne legyen a híradóban...
2008. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
ti tök hülyék vagytok.már bocs. de ezek után mi lenne olyan hűde jó hír, ha szili katalin sztiptízelne az országházban, azt már úgy gondolnátok legyen benne a híradóban? nem értitek a lényeget!!!ez a baj itt h már elmúlt ami régen volt. hogy a tanár az volt, amit a neve is mutat, tanította a gyereket a jóra, most meg már az emberek meg se lepődnek, h levetkőzik a csaj, de akkor ezek után azon sse kéne meglepődni h nincs tisztelve a gyerekek által, mert mit tiszteljenek benne? ezek utána akkor ne csodálkozzanak, ha majd őt is megrugdossa az egyik gyerek, mert majd mondhatja rá h nem tanár hanem vetkőzős néni. nem hiszem h erre kell tanítani a gyereket. az meg h gólyabál...és? ilyen alapon, akkor amikor nem suli idő van, akkor zülljön a gyerek is?
2008. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Latom sokan nem ertettek meg a lenyeget, azt, hogy a tanarno a munkahelyen, egy ISKOLA-ban tancolt egy szal melltartoban, es hat a pozok, a sztriptiz sem volt semmi.

Otthon, a baratainak es a ferjenek, valamint a strandon egy bikiniben tancikalhat, de nem az iskolaban.

En nagyon felhaborodtam, szerintem valamit bevett a no, nem tudom elhinni, hogy teljesen tisztan hogy muvelhetett ilyet. Elmondom, hogy Angliaban a The Sun ujsag legelejen villogott, ugyhogy remelem nagyon elszegyellte magat mar azota.

Nevetseges, felhaborito, es sajat magat egy orok eletre lejaratta, megpecsetelte.

Termeszetesen nem a "majdnem bikini" a lenyeg, hanem az, hogy o egy kozepiskola kozepen TANARKENT sztriptiztancnak is beillo tancot lejtett.

En biztos elsullyednek szegyenemben!

2008. nov. 21. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!