Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális e az ha külön egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális e az ha külön egyedül szeretnék több időt tölteni a párom nélkül?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég nem töltöttem el egyedül egy napot se. És már úgy hiányzik. Másnak is hiányzik?

És néha már arra is gondolok ha külön lennénk milyen sok szabad lennék, de szeretem ,és így nem tennék olyat amivel megbántanám. Csak mégis gondolatban vágyok erre azt hiszem .

Együtt élünk már több éve, mindennap találkozunk, sokat dolgozunk... Más mit tenne ? Vagy érzett már hasonlóképp?


2020. febr. 29. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Együtt is dolgoztok?
2020. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Nagy a szerelem mi? :"D
2020. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez teljesen normális. 🙂
2020. febr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
15 éve élek együtt a férjemmel és találķozok vele mindennap és nem érzem úgy hogy nem szeretném azt a kevés szabadidőmet nem vele tölteni.Mi is sokat dolgozunk hétköznap szinte csak aludni járunk haza.De van aki szeretne pár napot egyedül tölteni és házasságban is külön szerveznek programot megbeszélés alapján és müködik és attól még szeretik egymást.
2020. febr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen normális. Én ki nem bírnám, ha nem lehetnék egyedül... Egy párkapcsolatban két különálló, önálló ember van, akik nincsenek összeragadva és van saját életük, saját ízlésük, saját igényeik stb.. Nyugodtan el lehet (sőt szerintem kell) menni és külön programot szervezni egyedül vagy barátokkal, társasággal. Én mindig elmentem egyedül is pl. könyvtárba, sétálni, kiültem valahová olvasni/rajzolni, sportolni. Én is igénylem az egyedüllétet, szerintem egy teljesen más kikapcsolódás, feltöltődés.
2020. febr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális dolog. Attól még hogybegy pár vagytok attól még 2 külön emberi lény. És hiába az ember társas lény néha szüksége van egyedüllétre. Az meg változó hogy kinek mennyi az igénye.

Beszélj erről a paroddal hogy kell neked egy pár óra/fél nap/egy nap/x nap néha.

Meg fogja érteni.

2020. febr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértem: én a munkámból adódóan vágyok erre. Menj el sportolni, beszélgetni barátokkal, vagy csak fess, alkoss valamit egyedül. Vagy jógázz.
2020. febr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi 16 éve vagyunk együtt, a gyerekek előtt abszolút nem volt erre igényünk. Voltak külön programjaink, egy-egy koncert vagy színház, ami csak egyikünket érdekelte, de amúgy amikor csak tudtunk, együtt voltunk. Most komplikáltabb a helyzet, a gyerekzsivalyból jó kicsit a csendbe menekülni, így van, hogy 1-2 órára félrevonulunk itthon is.
2020. febr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Normális. Én se szeretem, ha a munkaidőn kívül 0-24 lógna rajtam a pasi.
2020. febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen rendben van.

72N

2020. febr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!