Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan egyedülálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan egyedülálló nő (25-35éves) aki nem szeretné egyedül tölteni a karácsonyt? Nem muszály kapcsolatra vagy szexre gondolni, úgy kell értelmezni ahogy leírtam.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
muszáj*
2018. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És az a dúrva,hogy nagyon képbe vagyok a j-ly-s szavakkal. :D Ezt jól benéztem,de most már így marad! :)
2018. dec. 3. 18:47
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Látom az U betűk sem a barátaid :D
2018. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Látom te meg kötekedni jársz ide... Kíváncsi lennék rá te,hogy írnál 13órás műszak után. De gondolom nyelvtan tanárként itt éled ki magad. Ez is egy szórakozás néhány ember számára...
2018. dec. 3. 18:53
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem a ledolgozott munkaidőtől függ, drága kérdező, hanem attól, hogy mennyire mélyen vésődtek be az ALAPVETŐ helyesírási szabályok, hmmm? Ugyanis ha eléggé, akkor még ha álmából fölkeltik, akkor is helyesen fog írni. Bár gondolom, te ezt el sem tudod képzelni, hogy milyen lehet.
2018. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha se kapcsolat, se szex, akkor akár férfi is lehet, nem? Vagy egy 60 éves magányos néni.
2018. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

1. Rosszul látod, én nem kötekedem senkivel sem, csak kijavítottalak.

2. A helyesírás nem egy olyan dolog amit el lehetne felejteni, az vagy megy, vagy nem.

3. Nem vagyok nyelvtan tanár és nem is szórakoztat ez, inkább elszomorít, hogy mennyi olyan felnőtt ember van aki egyáltalán nem tud helyesen írni. Akár ezt az oldal akár a facebook-ot látva.

2018. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
A muszálynál kiestél.
2018. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Szegény gyerek magányos, ide jött szerencsét próbálni, erre beoltjátok......
2018. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Land of Confusion én viszont jót nevettem :D

Teljesen igazad van egyébként. 100 óra ledolgozása után is aki tud helyesen írni, az nem fog olyat írni hogy "muszály".

Szegény kérdező. Most így nem fog vele senki karácsonyozni.

2018. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!