Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is zavar, ha azt írják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, ha azt írják, hogy a férjük szőrtelenítették le feleségük intim területét?

Figyelt kérdés

engem baromira zavar, hiába vagyok teljesen laza felfogású fiatal, de a férjemnek akkor is a nő vagyok és nem 1 feldagadt szülés előtti szituáció (ott lent) az az amivel el tudom csábítani , megtartani

szerintem olyan undorító,

más is van ezzel így?


2010. nov. 17. 17:17
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
15%
Szia.Szerintem se egészséges dolog ez.Előbb mennék kozmetikushoz.Szerencsére én megtudtam oldani magamnak.Sose jutott volna az eszembe,hogy a férjem borotváljon le.
2010. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
31%

Én is hálistennek meg tudtam oldani mindkét terhességemnél. Tükörrel, kicsavarodva :) de sikerült:)

Nem tudom mi lett volna ha nem tudom megoldani magamnak, mert én se szerettem volna hogy a férjem borotválgasson odalent :( Úgyhogy tiszta szerencse hogy ezen nem kellett görcsölnöm:)

De aki nem éri el, az mit csináljon mégis? Végülis egy tök idegen kozmetikus se jobb szerintem :(

2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%

Mivel 13 éves korom óta szőrtelenítem magam elég nagy rutinom van benne még most sem rontom el így látatlanban, mert egy hatalmas poci takarja el a kilátást. (:


Nekem sem szimpatikus, de ha őket nem zavarja! Csinálják. Nekem a férjem nem csinálhatná (:

2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Megoldottam magamnak, de ha nem ment volna, biztos a férjemmel borotváltatom le. Kozmetikusnak nem szívesen terpesztek be:) teljesen csupasznak kell lennie szüléshez a nuninak, a gátnak.

Engem is zavart volna hogy a szülésznő borotváljon.

A férjemmel abszolut nem vagyunk semmiben szégyenlősek egymással szemben.

Volt már olyan beteg sajnos, hogy ki kellett törölnöm a fenekét, mert nem tudott, nem állhatott fel az ágyból, ezért inkább én tegyem

tisztába mint egy idegen nővér, neki ciki lett volna, de előttem nem, nekem sem volt az.

Embere válogatja kit mi zavar, de ha orális szexben mindketten benne vagyunk, akkor a borotválás már miért lenne ciki! A szülésnél is bent volt, az sem ciki, pedi ott még cifrábbat lát mint egy borotválás alkalmával.

2010. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
80%
Én is megoldom magamnak, de ha szükséges lenne, biztos, hogy a férjem kérném meg rá! Nálunk én voltam olyan helyzetben gerincsérüléssel, hogy a férjem zuhanyoztatott, ő segített a wc-s dolgokban... nincs mit szégyellnem előtte.
2010. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ebben semmi undorító. Ha valakivel eljutsz addig, hogy közösen gyereket vállaltok, akkor ugyan mit kellene már egymás előtt takargatni?
2010. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
9%

Senki nem írta,hogy undorító,de az intimitást meg kell tartani egymásközt.Ne a férjednek kelljen már borotválgatni utána meg szeretkezni.Háát...

Nekem ez egy kicsit furi pedig nem vagyok szégyenlős a férjem előtt.Ő még a szülésre se jött be.

2010. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
Ja, ha még a szülésre se ment be, az más. Akkor nyilván nem segít szőrteleníteni sem.
2010. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
0%
Igen.Ő nem az a tipus.:)
2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
75%

De a kérdező írta hogy undorító!

Szerintem meg nem az.Mi van abban ha a párom segít ebben mert épp én már nem látom és nem érem el.Nekem csinálta az első babánknál is és most is ha megkérem rá.Nálunk ez teljesen normális dolog mint az is hogy bejött a szülésre és most is be akar jönni.Kinek a pap kinek a papné.

2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!