Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megbocsátani magamnak?

Figyelt kérdés
1 éve kavartam egy lánnyal akinek pasija volt,előtte már fél éve barátok voltunk,elvoltak hidegülve egymástól a pasijával és ide kötötte minden,munka,pasijánál lakott közben messziről jött hozzá és nem tudott csak simán szakítani.Kavartunk fél évig teljesen egymásba szerettünk ott akarta hagyni a pasiját,amit meg is tett de végül meggondolta magát és kibékült vele. Nagyon fájt és magam alatt voltam teljesen,bosszúból kitálaltam a pasijának hogy kavartam vele,mert azelőtt csak sejtette de naiv volt és nem hitte el.Azóta százszor megbántam hogy ezt tettem vele.Egy ideig beszélőviszonyban voltunk miután újra összejöttek ,amikor kitaláltam a pasijának letiltott face-en és azóta nem beszéltünk.100x megbántam hogy ezt tettem és sokszor fáj belül,valamiért nem tudok tovább lépni,tudom hogy én sem akarom már őt de még is beszélni akarnék vele hogy elmondhassam miért tettem ezt,hogy megbocsájthasson.Belül magamat gyűlölöm ezért,holott tudom hogy ő sem "ártatlan" hiszen megcsalta a párját de ez lényegtelen a szempontomból mert ettől független nem bírok megbocsájtani magamnak hogy bosszúból,gyengeségből kitálaltam a pasijának.Hogyan lehet ezen túllépni? ti beszélnétek vele és elmondanátok miért tettétek?
2020. febr. 29. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a karma.
2020. febr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2020. febr. 29. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.Minek beszélnél vele?

Logika ,semmi érzelem:

1.Pontosan tudja,hogy miért tetted,ezt nincs szükséges neki elmagyarázni.

2.Igazábol azt várnád,hogy kimondja,:nem hargszik.

De csak azért,hogy sajátmagadat megnyugtasd.


Ennek sincs értelme.Akármit is mondana,mit számít?Visszacsináltad?Nem.


Ennyi.

Fogadd el ezt:Minden ember ragaszkodásában,fekindultságában képes/képes lenne olyat tenni,amit később már nem tenne meg.

A kettő között csak annyi a különbség,hogy az egyik meg is teszi,a másik is megtenné,vagy gondolatban meg is teszi,de végül győz a józan ész.


Ez egy emberi tulajdonság.Azon legyél,hogy tanulj belőle!

Legközelebb gondold át,mit miért teszel,hogy sem magadnak,sem másoknak felesleges sérüléseket ne okozz.

A csajt meg felejdsd el.

2020. febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet továbblépést és számodra megnyugtató lezárást jelentene ha elbeszélgetnél erről pszichológussal.
2020. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele és megnyugszol meg ő is
2020. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!