Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív egy negyvenes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív egy negyvenes férfi "anyának", ha én jóval fiatalabb vagyok? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mire használják a férfiak ezt a szót? Nem értem.
2020. febr. 29. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Komplexusos, idétlen, éretlen, mamahoteles.
2020. febr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Elég gyerekes jellemre vall.
2020. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet frusztrálja a kora, és így akar lehúzni a szintjére, vagyis nem akarja, hogy szem előtt tartsd, hogy te sokkal fiatalabb vagy.
2020. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Jesszus -.-"
2020. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyan érzéseket keltesz benne, mint a felesége, amikor kicsik voltak a gyerekeik. Engem is elkezdett a szeretőm anyának hívni, biztosan így hívta a feleségét, amíg együtt éltek.
2020. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Most ti vicceltek vagy masik bolygorol jottem? Fiatal se, de iszonyu oreg se vagyok. Regen szlengben aranyanyam, anyam, apafej stb... Lehet, hogy odivatu, de az egadta vilagon semmi koze nincs az anyahoz. Mi tobb, inkabb poenbol, fiatalnak mondjak, mert pont nem anya.

Film, irodalom, semmi?

2020. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is okyan régi divat volt hogy a fiúk a párjukat kisanyámnak, anyunak szólították a kedvesem helyett. De nők is szoktákbizalmasan, haverkodva mondani: kisanyám, anyóca; - Anyám, hallottad ezt meg ezt?!....


Férfiak is haveri stílusban szólítják meg egymást: hát, apám; kisapám, apafej, stb.

2020. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nős akkor valószínűleg azért... megszokta hogy így hívja az asszonyt. A szeretője vagy?
2020. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!