Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak miért jó fiatalabb nővel a szex?

Figyelt kérdés

35-40-es férfiknak a 20-as év elején járó nőkkel.. nem túl ügyetlenek, butuskák az együttlét során?

Nincs még annyi tapasztalutuk ilyen téren , nem zavaró?



2020. jan. 3. 18:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Bőven van ott tapasztalat, már egy 15 éves lánynál se lenne olyan gond,hogy tapasztalatlan!
2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Fiatalsága olyan, mint az afrodiziákum, erősebb, és kielégültebb vagyok tőle. Egy ilyen idős (kb 40 éves) nőnek rengeteg baja van, hatalmas füle, ugye a fül halálunkig nmő, és hát öhöm a 40 es csajok már kezdenek változókorba lépni, aszex sck a fiatalokkal jó. Szerencsére helyes és gazdag negyvenes vagyok, úgyhogy sosem volt és sosem lesz hiányom fiatal csajszikban. a hamvas őszibarikat sztem. ;)
2020. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Rántott hús.


Kóstolj meg egy friss, forró, kiváló minőségű alapanyagból készült, remekül fűszerezettet.

Majd egy olyat, ami mócsingos húsból, 1 hete áll a hűtőben.


Na?

2020. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy rossz általánosítás.

A fiatal lányok vitathatatlan előnye a feszes bőr, a kiváló idomok. Az ártatlanság bája, ha ügyetlenek is, azt kompenzálhatják kíváncsisággal.


Az érett nő, általában kevésé lehet bájos, kislányos. :)


Ugyanakkor, vannak olyan viselkedés formák, amelyek kiváló szeretővé tesznek egy 35 és egy 20 éves nőt is. A magabiztosság, a vágyak felvállalása, a bátor hozzáállás, a teste csábításra való használata mind olyan tulajdonság, ami kortól függetlenül is vonzóvá tesz egy nőt.

2020. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%

Mert arcra is sokkal jobban néz ki, nyilván 40 felett egy nő már nem annyira bájos gyönyörű sima arccal rendelkezik, a teste lehet, hogy jó, de ha elhanyagolta akkor nem az...


35 évesen pedig 25 éves nővel akár egy társas normális kapcsolatot is lehet kezdeni.

2020. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint jobban preferálom a 25 feletti nőket. A legjobbak a 30-35 közöttiek. Egyszerűen emberfeletti, ahogy szeretkeznek, rendkívül kiforrottak. 32f
2020. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Mert még szűk, nem elernyedt zacskó...
2020. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Én a dominanciát és a fétisemet (dom, dd/lg) élem meg fiatalabb lánnyal való kapcsolatban.


F, 42

2020. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 30 felett 10 év korkülönbség mindig volt a partnereimmel. Egyszerű az oka. Én egész életemben jól tartottam magam, ez nyilván az ágyban teljesítményben is meglátszik, mennyiségben. A minőségre meg nem volt sosem panasz, a gyengédség mellett néha igenis kell a 10 percig döngölés.

Na most a korombeli lányok már egyre jobban elhagyják magukat, oké, némelyik csinos, de nem bírják, egyszerűen nem bírják.

Egy 10 évvel fiatalabb lány még órákig bírja és kedve is van hozzá (síkosító nélkül), akár mindennap.


+ a többi extra:

Egy 20 éves lánynak tennie sem kell sokat azért, hogy szép idomai legyenek, egy 40 körüli nő meg többségében nem tesz érte és kész, mert fontosabb a pénzt hajkurászni, aztán hullafáradtan hazaesni.


Egy 20 éves lány talán ügyetlenebb (bár ezt nem mondanám, mert már ilyenkor 5-10 partneren túl vannak sokan), de mivel kíváncsi, ezért benne van sok dologban.


Egy 20 éves lányban nincsenek meg az előítéletek, rugalmasabb. 40-es nő, nem veszi a szájába mert anno 15(!) éve egyszer próbálta és rossz íze volt...ok, egyszer kinyeltam egy lányt, rossz íze volt...azóta sem utasítom el.

Meg egy 40-es nőnek "tartása van" azaz bedughatod neki, de semmi extra.


Ha csak szexről van szó, a fiatalabb mindig előnyben lesz. Bár érdekes, hogy külföldi nők között látok 40 körüli ultrabombázókat, magyarok között közösségi médiában sem.

2020. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%

Annyira fiatallal még nem voltam együtt.

Viszont nem olyan rég ért véget egy hosszabb komoly kapcsolatom, úgyhogy most már lehetséges, hogy lennék együtt fiatal lánnyal is akár.

34/F

2020. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!