Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós párkapcsolatban élők! Ti gondolkodtatok már ilyenen?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 2 éves kapcsolatban élek a barátommal. Nagyon szeretem és ő is engem, el tudnám képzelni, hogy vele élem le az életemet,a szakítást kevésbé. Viszont.. van, hogy megfordul a fejemben, hogy hiányoznak a régi, céltalan, ismerkedős bulis énem.. hiányzik a spontaneitás. Néha morfondírozok azon, hogy itt hagynám a megszokott életemet/környezetemet, ott hagynám az egyetemet, és szabadúszóként elmennék világot látni, megismernék új embereket, kötöttségek nélkül, csalódnék még egy kicsit, beleszeretnék még újra valakibe..

Tényleg nagyon szeretem a barátomat és nem csalnám meg, de van, hogy arra gondolok, hogy még élni szeretnék egy kicsit.


Veletek is előfordult már ez? Mi lett belőle?



2020. márc. 1. 01:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnam 110% hogy vége lesz. Pont azért amit irtál. Lehet nem most lehet nem 1 év múlva, hanen kettő vagy három de vége lesz.

Speciel magamból kiindulva amikor szabadságra vágytam, és ugy ereztem szerettem a másikat, mindig a szabadság nyert...mert egy állandó érzés volt bennem, ami nem hagyott nyugodni..

Idosebb vagyok nalad, de ol jelenkehi paromnál azt érzen hogy "megérzekezte" egyáltalán nem vagyok az ismerkedésre sőt....

2020. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem is az, hogy szeretnék új párt vagy valami, már most is gondolkodtunk házasságon (persze a távoli jövőre nézve), de nekem ő az első barátom, voltak ,,szerelmeim" (nagyon idézőjelben), de ez az első kapcsolatom. neki a nagyon sokadik, sok lánnyal volt együtt szerintem (mármint az én véleményem szerint ez sok) és úgy érzem ő már élt, de én nem, és attól félek, hogy túl későn fogom ezt megbánni, de szakítani sem szeretnék, mert nagyon szeretem.

2020. márc. 1. 01:32
 3/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha amugy minden rendben, akkor hessegesd el ezt a gondolatot.


Ha elhagynad lehet utana évekig nem találnál mást, ő meg közben családot alapít, te pedig banhatod már hogy vége lett

2020. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen! Igen.. pontosan ez a két véglet, amik között időnként őrlődök. szeretnék élni, de őt is szeretném.. ah ez nagyon hülyén hangzik. de pont a 2 komment a lényege:(
2020. márc. 1. 01:40
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Szexre nőként bármikor fogsz férfit találni...ha befuccsolna a kapcsolat...és akkor élhetsz...
2020. márc. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Ismerős ez a se így, se úgy állapot... :/ Elég kimerítő tud lenni
2020. márc. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy már le is horgonyozz!


Ha a barátod is ilyen fiatal, benne is elő fog jönni ez az érzés, és akkor lassan, de biztosan el fogjátok egymás kezét engedni.


Az se jó, ha egy korai házasságból ácsingózol kifele pár éven belül.


Élj, tapasztalj, szeress - aztán majd eljön az ideje a megállapodásnak is.

2020. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek #1 hozzászólóval.

Én 3 éve vagyok együtt a barátommal és én vele együtt akarom felfedezni a világot. Én vele együtt (is) szabad vagyok. Együtt kirándulunk, utazunk, nyaralunk, síelünk, bulizunk, új embereket is megismerünk (nyilván nem romantikus/testi kapcsolat), nem szeretnék máshogy szeretni sem csalódni. Magánszféránk is van, külön is programozunk. Én készen állok megállapodni.

Úgy látom te nem. De ezzel nincs semmi baj.

24n

2020. márc. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a kapcsolatnak fogd fel.
2020. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hogy szabadúszóként utazgatni a világban, csodás kalandok és szerelmek közepette, csak a filmekben van. Az egy dolog hogy új pasi, de a sulit is otthagyni jó nagy hülyeség. Mehetnél végül 12 órázni a dohányboltba :D szerintem túl sok romantikus filmet néztél.
2020. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!