Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Nem zavar titeket hogy a barátnőtöknek folyamatosan udvarolnak az Interneten?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érdekelt.

Elmúlt 4 évben az sem milyen buliban van és hol jár.

Pedig bomba kis csaj, én meg sose járok az éjszakába.

A vasárnapokat régen mindig együtt töltöttük, azok a mi kettes napjaink.


Amikor csak. Se család, se haveri kör, semmi.

Én megbízok benne, odamegy ahova szeretne.

Kifejezetten örülök ha megnézik, engem sose zavart.

Ha meg valaki tovább merészkedik, jól ismerem, megvédi magát.

2020. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem udvarol senki az interneten :( Csak eloben szoktak neha :(
2020. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
A párom olyan helyen dolgozik ahol kb 50 férfival van körbevéve. Amikor odakerült akkor nagyon csapták neki a szelet, ezt el is mondta. A következő nap megleptem a munkahelyén és együtt mentünk ebédelni, azóta csökkent a flörtölni vágyó kollégák száma, de van aki nem adja fel. Egyébként élvezi a párom, mert nem olyan unalmas az élete. :)
2020. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!