Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami esélyem nála?

Figyelt kérdés
egyetemen megismertem egy lányt, én kezdeményeztem, én mentem hozzá beszélgetni, viszont amikor beszélgetünk akkor tök jól elvagyunk, és nagyon jókat beszélgetünk. Bejelöltem facebookon, egy napra rá jelölt vissza, instagramon nem jelölt vissza, és ráintegettem facebookon, de nem reagált. Szerintetek ez azt jelenti, hogy nincs nála semmi esélyem, vagy azt, hogy esetleg jobban preferálja ha személyesen találkozunk, beszélgetünk?
2020. márc. 2. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ebből nem derül ki semmi. Van aki nem a facebookon él még nemi életet is..

Beszélgess vele személyesen, ha úgy alakul hívd el valahova!

2020. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ebből úgy tűnik, hogy nem érdekled. Ha nagyon megfogtad volna, reagált volna az integetésedre és kapott volna az alkalmon, hogy kommunikálhasson veled (magamból kiindulva legalábbis).

Gondolom normális lány, kedves volt veled, de azért tartja a távolságot, hogy érezd, ez nála ennyi.

2020. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és az nem lehet, hogy mondjuk "nem adja könnyen magát" és emiatt csinálja ezt?
2020. márc. 2. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha érdekelnéd, kommunikálni akarna veled. Az, hogy nem adja könnyen magát teljesen más tészta. Ezt nem tudom hogy sikerült kikövetkeztetned..... Attól, hogy valaki válaszol még nem lesz könnyen kapható, csak annyit jelent, hogy meg akar ismerni. Néha az az érzésem, ti férfiak másik bolygóról jöttetek.
2020. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
viszont akkor miért jelölt vissza facebookon?
2020. márc. 2. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert nem akart bunkó lenni, ennyi. 🤦‍♀️ Meg azért, mert ott a szomszédot is, kollégákat is, barátokat is visszajelöljük, pedig nem akarunk tőlük semmit.

Tényleg ilyen nehéz a felfogásod?

2020. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretne tőled semmit, ne járasd le magadat.

Kellemetlen lett volna neki az, ha találkoztok és a jelölésedet nem fogadta volna el.

2020. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Szaktársak vagytok, csak jófej azért dumál veled. De a barátságot nem akarja elmélyíteni, kapcsolatot meg főleg nem akar.

Ha érdekelnéd, csak facebook allergiája van azt jelezte volna.

Nekem több haverom van ilyen, előre megmondták, hogy nem bunkóságból nem válaszolnak hanem nem is nézik és ha sürgős hívjam őket. Velük évek óta nem is beszéltem chaten, pedig van akivel hetente többször találkozok-szervezek programot és nem csak véletlenül/kényszerből, hanem előre megbeszélve. Ők kapcsolatban is ilyenek, annak is elmondják akivel épp ismerkednek.

2020. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!