Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy ismerős férjes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy ismerős férjes asszony akibe bele vagyok habarodva erősen bár semmi esélyem nála. Az egyik barátnőjén keresztül "kinyomoztam" a zártkörű insta profilját, nagyon gáz ha követési engedélyt kérek tőle?

Figyelt kérdés
Az instás keresés nem adta ki,lehet feltűnő lesz hogy vajon hogy találtam rá,nem akarom hogy tolakodásnak vegye és mondjuk totál letiltson és Fb-n se lássak belőle soha többé semmit.Az erkölcsi részét hagyjuk,tudom hogy nincs ennek sok értelme csak annyira imádom látni hogy azt el nem tudom mondani.

2019. aug. 29. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Próba szerencse :) lehet elfogadja a felkérést.Ha csak látni akarod abban nincs semmi rossz.
2019. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a probléma az AHOGY én az instájára rátaláltam,tehát hogy kutattam utána,ez az ami lehet hogy problémássá teszi ezt a dolgot.Vagy nem,fene tudja,szeretem túlaggódni a dolgokat.Jöhetnek még a vélemények,kíváncsi vagyok ki mit gondol erről.
2019. aug. 29. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Elhiszem, hogy akarod, de tényleg megerne neked, ha ő rád se bagozik?
2019. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha láthatnám a képeit megérné,ti ezt nem érzitek át de neki olyan szép szemei meg olyan elbűvölő mosolya van hogy az valami elképesztő.No mindegy,első jól mondta,egy próbát megér,a tudomására hoztam már ő álmaim nője és korrekt módon,higgadtan fogadta,max azt mondja hogy bocs de nem.
2019. aug. 29. 22:24
 5/6 A kérdező kommentje:
És persze simán lepattintott,arról nem volt szó hogy honnan tudtam az Instájáról.Csak azt nem kalkuláltam bele ebbe az egészbe hogy mennyire rosszul fogom viselni az elutasítást.Mármint hogy nagyon.
2019. szept. 8. 23:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy jó tanács elérhetetlen nő után reménytelenül rajongóknak.

Egyszer elmondhatod vagy megírhatod neki hogy imádod de többször ne nagyon.A rajongás egy bizonyos fokig hízelgő egy nőnek,jólesik neki,de ha eltúlzod ez könnyen átmehet

ijedtségbe,félelembe:"Úristen,ez a hülye teljesen rám van kattanva,megszállott,ez nem normális!!!" És utána még annyit sem látsz belőle mint addig és ez nagyon elkeserítő tud lenni.

2020. jún. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!