Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért másoktól függ az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért másoktól függ az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Igazából sose volt önbizalmam, mert az életben eddig idegenektől nem túl jó visszajelzést kaptam. Ha egy férfi akivel együtt voltam, és feldicsért, akkor én is értékes, jó embernek éreztem magam, de mikor összehasonlított másokkal a vége felé, és szakított, akkor meg a romokban van az önbecsülésem. Ha egy idő után csak negatív visszajelzéseket kapok, akkor még magamat is képes vagyok utálni. A családom azt mondja jószívű, kedves ember vagyok, de én nem ezt gondolom, mert sem barátaim, sem párkapcsolatom nincs.
2020. márc. 2. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd el ezt, kérdező, és sürgősen kezdj el magadon változtatni. Jó lenne, ha legalább addig eljutnál gondolatban, hogy amíg kifelé mutogatsz, és másoktól VÁROD a megerősítést, addig ez egy önmagát erősítő folyamatként így is marad. Ebből egyedül te léphetsz ki, saját elhatározással, és az annak nyomán megszületett érdemi erőfeszítéssel.

2020. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam én már dícsérni ilyen csajt, megnevettetni és bíztatni, de nem fogadta el sosem így hát hagytam az egészet. Amíg magadtól nem jössz rá, hogy értékes vagy, addig nem igazán lehet veled mit kezdeni.
2020. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tedd érdekessé az életedet. Találj egy olyan hobbit,amiből önbizalmat meríthetsz. Pl ha van ritmusérzéked, akkor menj el egy tánctanfolyamra. Ha sportos vagy inkább, akkor menjél csoportos edzésekre. Ilyen helyeken mindig érkezik pozitív megerősítés és előbb-utóbb el is fogod hinni, főleg ha már jó vagy abban, amit csinálsz. Kezdj el randizni, ott is fog pozitív megerősítés érni. A negatívokat meg fordítsd a te javadra. Például ha az öltözékedet kifogásolja valaki, akkor változtass a stílusodon. Ha van hozzá affinitásod, akkor menj el párszor modellkedni hobbiból, az is meghozza az önbizalmat.

A legfontosabb, hogy addig amíg nem jön rendbe magadtól az önbizalmad, addig ne kezdj bele semmilyen párkapcsolatba! Csakis akkor, ha már úgy is biztosnak érzed magad, ha esetleg csalódás érne. Önbizalommal és jó kisugárzással meg sokkal jobb pasikat/nőket lehet kifogni, mert mindenki fel fog figyelni rád.

2020. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen téren a család nem elég.


Külső idegen emberek pozitív visszajelzései sokkal többet dobnak az önbizalmon. És ugyanakkor a földig le is tudják rombolni azt.


De ha ehhez magányos is az ember, akkor még nehezebb. A magány az egy nagy ellensége az embernek akkor nagyon sebezhető.

2020. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbizalmad. A valódi önbizalom nem függ semmitől és senkitől. Az önbizalom egy belső tudatállapot. Becsapod önmagad, elhiteted magaddal, hogy van önbizalmad, miközben nincs is.
2020. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nekem sem volt. Most mar van. De nem mas miatt. Ki kell hogy alakuljon
2020. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!