Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt önbizalmam, és ráadásul utálom is magam. Külsőre nem vagyok csúnya, férfiak is mindig rám írnak Facebookon, de már a beszélgetés alatt kiderül, hogy nem egymást keressük már találkozó nélkül is. Olyan is írt már nekem, akinek félmeztelen képei vannak magáról, nekem pedig ez a fajta magamutogatás nem szimpatikus. Ha már járok valakivel és félmeztelen képet küld át azzal nincs semmi, de aki nyilvánosan Facebookra teszi ki magát az nem jön be.

Volt már kapcsolatom, de egyik sem tartott sokáig. Engem eddig mindenki átvert.

Sosem volt önbizalmam az életben ért kudarcok miatt. Régen kigúnyoltak, mert csendes voltam, és hiába vágytam egy igaz barátnőre, szinte inkább mindig egyedül voltam.

Munkából is mindig kiutáltak, ahol annyira kikészültem idegileg, hogy ott kellett hagynom. Így most sajnos munkám sincs.

Legutóbb pedig az ex barátom használt ki, és ebben is kikészültem.

Azoknak az embereknek akik valaha ártottak nekem szerencséjük van az életben. A gúnyolódóknak és az exemnek is van párjuk, és munkájuk.

Egész egyszerűen nem tudom úgy szeretni magam, hogy csak a családom szeret engem, de más idegen pedig nem.


2019. okt. 27. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked ez már a sokadik kérdésed ebben a témában ugye?
2019. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez az első kérdésem.
2019. okt. 27. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=uWGT5ZjbjSs

Ha ezt élvezed????? Ha meg nem akkor változtass magadon!!!

2019. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező szép vagy, csodás a mosolyod és jó a humorod. Higgy magadban, van akinek te leszel a legjobb és a legszebb a világon. Nem baj az ha csendes vagy, nem baj az ha olyan vagy amilyen vagy, nem kell beolvadni a normák kollektivájába. Szeresd magad mert ha te magadat nem szereted más se fog, őrült egy világban élünk nehéz megérteni vagy megérteni h hogy működik.
2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálad valami alapvető kommunikációs probléma is lehet.
2019. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. De tényleg. Te nem is akarsz önbizalmat, mert élvezed az önsajnáltatást.
2019. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!