Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges plázákban, üzletekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges plázákban, üzletekben, buszon, utcán ismerkedni? 20-25 éves korosztálynak.

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés ihletett meg. Már elég fiatalon volt egy (túl) hosszú kapcsolatom ami oda vezetett, hogy nincs túl nagy ismeretségi köröm. A társkeresőktől a hideg ráz.

Lehet ismeretlenekkel ismerkedni az utcán?

22L


2020. márc. 3. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát figy, fiatal szép nőknek bárhol lehet az ég világon. Akár a tenger alatt is búvárkodás közben, a helyszín sehol sem akadály.

Férfiként már csak ilyen híres sztároknak, vagy valami nagyon brutál 10 ezerből, vagy max ezerből 1 külsejű pasiknak.

2020. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár szerintem értelmesebb ha valami közösségben, hobbiban ismerkedsz.
2020. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de mivel semmit nem tudsz a másik emberről, érhetnek komoly meglepetések.
2020. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3# De hát az ismerkedés sokszor úgy kezdődik, hogy semmit nem tudunk a másikról, nem?😂
2020. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, én sem szeretem a társkereső oldalakat
2020. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4, Így van. Csak jeleztem, hogy nehezebb lehet így ismerkedni, mintha úgy indulnának, hogy pl. van egy közös pont, közös érdeklődés.
2020. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha kezdeményezel náluk, akkor igen. Amúgy ma már nem szoktak pasik csak úgy leszólítani. Pedig én csinos fiatal lány vagyok, de ilyenre szinte soha nincs példa. Tinderen, bárokban viszont könnyen megy.

23L

2020. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 azért sem kezdeményeznek a "fiúk" az utcán mert nincs kedvük a nyílvános megaláztatásra, illetve a mai lányok csak a kockahas/jó képű gazdagokra mennek, kiemelem ÁLTALÁBAN vannak kivételek de azokat nem találod meg egy könnyen mert foglaltak.
2020. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 a mai lányok csak a kockahas/jó képű gazdagokra mennek


Gondolom azok a lányok, akik neked kellenének😀Próbálkozz a saját ligádban és lehet nem esel majd mindig pofára.

2020. márc. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!