Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom hogy sok itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom hogy sok itt a hímsoviniszta férfi?

Figyelt kérdés

Nem tudom de úgy látom hogy sok... Pl. Férfiaknak mindig rosszabb nehezebb stb.

Ha egy férfi negatív dolgot ír ki magáról vagy másik férfiről akkor máris jönnek a hozzászólások hogy KAMU.. és társai


2020. márc. 4. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs sok, csak van 5-6 aktív incel, aki hivatásból gyűlöli a nőket.
2020. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
A névtelen, arctalan online felületek mindig kihozzák az emberekből a legrosszabbat, illetve jó lehetőséget adnak, hogy kiéljék magukat azok, akik gyárilag is gyökerek. A másik táborból szemlélve azt látom, hogy bőven akadnak itt véres szájú férfigyűlölők is.
2020. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Azért különbséget kéne tenni aközött ha valaki normális kritikát fogalmaz meg a mai nőkkel szemben és aközött aki simán gyűlölködik.

Már egyáltalán nem rossz az életem, elmúltam 30 van tapasztalatom, simán tudom már kezelni a nőket, de emlékszem mennyi csalódás árán jutottam el idáig és ezeket nem fogom elfelejteni. Igen szoktam kritizálni a nőket, főleg a 20-on éves korosztályt, ahogy kritizálni szoktam a férfiakat is pl az olyan patkányokat akik terhesség után lelépnek. Van bőven mit kritizálni a mai világban ahogy az emberek működnek nemtől függetlenül.

2020. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
" ha valaki normális kritikát fogalmaz meg a mai nőkkel " Pedig ez is gyűlölködés. Ismersz engem? Ismered a baráti köröm? Nem. Akkor milyen jogon ítélkezel felettem vagy bármilyen ismeretlen nő felett? Egyáltalán kinek hiszed magad, hogy több millió emberről kritikát fogalmazol meg?
2020. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem több, mint amennyi az emancipunci!!😆
2020. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Legalább ugyanannyi femináci is van itt.
2020. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van itt minden mint a búcsúban. :D
2020. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

"Pedig ez is gyűlölködés. Ismersz engem? Ismered a baráti köröm? Nem. Akkor milyen jogon ítélkezel felettem vagy bármilyen ismeretlen nő felett? "


Hát pl ha felteszel kérdést ahol az emberek véleménye érdekel valamivel kapcsolatban akkor számolj hogy lesz negatív vélemény is. Egyáltalán milyen jogon korlátozod az én szólás szabadságom?


"Egyáltalán kinek hiszed magad, hogy több millió emberről kritikát fogalmazol meg?"


Na most ez kb olyan szinten van hogy egyáltalán kinek hiszed magad hogy az olajcégek, reklám cégek, egyéb nagyvállalatok, politikusok ellen kritikát fogalmazol meg hogy talán nem kéne annyit szennyezni, hazudni, lopni csalni? Van bármilyen tudományos végzettséged hogy megtedd, ismered az összes politikust/céget a legutolsó papírig és elszámolásig? Nem, akkor pofa be. Kb ilyen szinten van ez a hülyeség. Kicsit tanulmányozd mi az a szólás szabadság, ha meg nem tetszik mehetsz Észak Koreába.

2020. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Legalább ugyanannyi femináci is van!
2020. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig süt az elfogultság az írásodból. Azt írod, hogy egészséges kritikát fogalmazol meg "a nőkkel" szemben majd azt írod, a férfiakat sem kíméled, pl aki lelép terhesség után. Te itt jófej akarsz lenni, valójában a kritikád a női nemre vonatkozik illetve egyes, patkány férfiakra. Nem a férfi nemre. Tehát általánosítás és hazugság. Semmi bajom a szólás szabadsággal, mert magam is értékelem, de intelligens ember nem általánosít. Ne vedd magadra, ha te nem vagy az, hát nem vagy az. Formálj nyugodtan véleményt, de ettől még hímosviniszta ez a hozzáállás, csak szólok.
2020. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!