Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy az összes tini magát fotózza le és azokat a képeket rakja fel a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Rossz minőségű fotók, rémes háttérrel. Jó minőséget nyilván nem a profi fotókra értem, de így olyanok mintha nem lennének barátai akik csinálnak róla néhány képet. Ó és persze a képek alatti "komcsikról" ne is beszéljünk.
2010. júl. 24. 19:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%

Mert te nem tudsz magadról képet csinálni,és a kutya nem ir neked komcsit....

ez féltékenység:)

2010. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Én ezért nem vagyok fenn egy közösségi oldalon sem. Hányok minden ilyen műkapcsolattól és magamutogatástól, egyáltalán nem erről kéne szólnia.
2010. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első válaszadó, hogy te milyen gyors észjárású vagy. Gratulálok! Elmúltál már 12? Csak őszintén.
2010. júl. 24. 19:45
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

én tini vagyok, fent vagyok sok közösségi oldalon, mégsincsenek ilyen képeim :D inkább olyan képek, amiket haverok csináltak, bulikon, stb. undorodom attól én is, mikor valaki tükörben, vakuval fényképezkedik, undorító háttérrel, csücsörítve..

15/L

2010. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Képzeld,elmúltam:)ha nem tetszenek az ilyen képet,akkor minek nézegeted őket?de most komolyan!nekem sem jönnek be,de mégsem ezen idegeskedek egész nap,hogy"a francba.ezek a sz@ros tinik megint milyen képet tettek fel"

ez legyen a legnagyobb problémád kérdező....

2010. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szánalmas, undorító, hogy azzal a szennyel van tele az internet, hogy kis tizenéves pi*sák tükör előtt mobillal fotózzák magukat és kilóg mindenük.


Hová tűnt a női méltóság?

2010. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedek, csak érdekel mások véleménye a témáról.
2010. júl. 24. 19:51
 8/25 anonim ***** válasza:

Csak hajrá, minél több meztelen képet!


56/Pedomaci

2010. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

nekem kb 10képem van fent, volt amikor egy sem.

az önbizalom párhuzamosan aránylik a képek mennyiségétől+ h ki mennyit unatkozik.

2010. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is szánalmas, főleg akinél már jelentkezett az Aus Mouthus kór tünete:

[link]

2010. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!