Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok lenni ilyen hapsival?

Figyelt kérdés
Aki minden egyes pillanatban érzékelteti, mondja, a viselkedése arra utal, hogy az extől származó gyerek a legfontosabb, az első az életében, és őt szereti a legjobban.(Pedig minden nő elvárja ezt, és meg is kapják.) nem téged, aki mindened nekiadod, a kedvébe jársz, az életedet neki adod, a jövőd, együtt élsz vele, minden nap együtt vagytok,a hátra lévő életeteket veled éli le. Azon kívül engem tanít, kijavít, okít, görbe tükröt mutat nekem, a gyereke helyett. Vele kéne így viselkedni. Vele meg pont fordítva viselkedik:mindent eltűr neki, mindent elnéz, semmiért nem szól, nem tanítja, nem javítja ki, minden kívánságát leste,minden szabadidejét vele töltötte, minden pénzét rá költötte, együtt aludtak, pedig volt külön ágy is, szoba is. a gyerek minden mozdulatáról, percéről elszámoltatta. De ha én csinálom, mondom ugyanazt, viselkedek úgy, az már baj. zavarja, szól érte, bunkózik. A szerepeket felcserélte. Velem viselkedik úgy, mintha a gyereke lennék, a gyerekkel meg mintha a párja lenne. Nem tudom meddig bírom még, azt hiszem kezdem feladni. Szörnyű azt érezni, hogy akibe szerelmes vagy, és a jövőd tervezed, annak nem te vagy az első. Nem egyetlen akarok lenni, csak az első. (ha már velem él..) Olyan nagy kérés ez?
2020. márc. 4. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Most komolyan a gyerekére vagy féltékeny?

Gondolom nemrég válhatott el és próbál minél jobb apa lenni, a gyereke kedvében járni, hogy minél kisebb törést okozzon az életében, hogy nem "normális" családban nő fel.


Ha veled nem úgy viselkedik ahogy azt te elvárnád próbáld meg megbeszélni vele de ne ilyen én vagy a gyerek stílusban, mert nem vagytok egymásnak konkurenciák.

Meg kell értened, hogy neki előtted is volt élete és nem adhat fel mindent csak azért, mert te többre vágysz. Ha meg neked ezt nehezedre esik elfogadni akkor a legjobb amit tehetsz hogy szakítasz vele.

2020. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
6 évig volt egyedül. Nem hinném, hogy én várok el többet, mint mondjuk más nő. Persze hogy az vagyok, hiszen az a szeretet, ragaszkodás engem illetne meg. Ez mindenkinek rosszul esne, ha a párja mást kezelnie úgy, mint ahogy őt kéne.. És ha velem így viselkedik (hogy nem szeret eléggé) valószínűleg a tőlem származó gyerekkel sem lenne másképp. Mindig is az első gyerek a legfontosabb, az volt előbb. Azt szereti jobban, annak az anyját szerette jobban. Szerintem így lenne.
2020. márc. 4. 12:43
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem feladás mindent, ha a párja az első, a legfontosabb az életében! Attól még ugyanúgy a gyereke, és szereti. Csak engem jobban.
2020. márc. 4. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

Én ilyen nővel nem tudnék együtt lenni, aki a gyerekemet konkurenciának tekinti, és le akarja győzni egy olyan versenyben, ami csak a fejében létezik.

Ha nem tetszik, akkor ne a gyereket mard, hanem a pasidat hagyd ott! Ja, az nem megy, mert te a világ közepe akarsz lenni, bármi áron.

2020. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A gyerek is az akar lenni! Az nem baj?!a gyerek majdnem szét szedett minket az elején, mert az apja nem szólt neki. Én meg igen. Ezért vagyunk még együtt. Az Anyjával minden erejükön azon voltak, hogy az a párom újra szingli legyen. Az nem baj?! Hadd én legyek már az, akivel minden nap együtt él, akivel mindent meg tud beszélni,akivel a jövőjét tervezi, aki gyereket szül neki. Nem a gyereke!! Nem az fogja ápolni mikor beteg lesz, nem azzal éli le az életét, nem az szül neki!
2020. márc. 4. 13:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert bele szerettem.
2020. márc. 4. 13:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem meg magánvéleményt, csak egy választ :igen-nem.
2020. márc. 4. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kuka
2020. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
nem
2020. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!