Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a páromat de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat de nem igazán tudok vele együtt élni. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Tényleg szeretem őt, a csillagokat is lehoznám érte ha tudnám. De az együttélés nagyon nehezen megy. Sajnos eléggé trehány, széthagy sokmindent, semmit sem rak el a helyére, mindig nekem kell, a konyhában, a fürdőszobában, a bejáratnál, szobában, stb. Nem tud mosogatni sem. Próbálnék változtatni ezen de nagyon makacs, 2 nap múlva elfelejti hogy miről beszéltünk. Egyre frusztrálóbb ez nekem mert én szeretem a tisztaságot, a rendet, ő viszont sz.rik erre.

Van aki tapasztalt ilyet és tudna tanácsot adni.

F/30, és a lány 27 éves.


2020. febr. 24. 10:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a takarítás 70-80%-át is én nyerem meg.
2020. febr. 24. 10:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, hogy ezt írom, de marhára nem illetek össze. Sajnos. Valószínű mindig is Te fogsz pakolni utána és Te fogsz mosogatni, takarítani.
2020. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ezt az egészet ott cseszted el, hogy megcsinálod helyette a munkát
2020. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mossál utána, majd amikor koszos bugyit kell felvennie az egyik reggel, rájön, hogy ez így nem jó.
2020. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele megint és jelezd neki ne csak azt, hogy ez így nem oké, hanem azt is, hogy nem fogsz tudni így vele együtt élni.
2020. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a hazimunka mar csak ilyen. mindig az fogja megcsinalni akinek nagyobb igenye van ra.
2020. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Papucs vagy és kihaszlája. Mért ne tenné.

Volt ilyen csajom. Megfőztem a kaját magamnak es megettem ő evett amit talált. Kimostam a ruháimat, az övé a szennyesben maradt. Ami koszos ruhát szanaszet hagyott az ment a kukába.

Ezért szakítottunk.

2020. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon sok lány ilyen. A férfi csinál már mindent szinte a takarítást a főzést a munkát mindent és ez mind köszönhető annak hogy a mai lányok többsége elvan kényesztetve sajnos.

27/F

2020. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sok lány ilyen. A férfi csinál már mindent szinte a takarítást a főzést a munkát mindent és ez mind köszönhető annak hogy a mai lányok többsége elvan kényesztetve sajnos."

Azért még a környezetemben mindig jellemzőbb az, hogy a nő munka után csinál mindent otthon és ő foglalkozik a gyerekkel, ha a férj haverjai jönnek, ő főz rájuk, és adnia kell magára is különben ki van kiáltva lusta nőnek...de ez persze rendben van sok férfi szerint. Vagy a két fiútestvérem, akik még otthon laknak szülőkkel, ahhoz lusták, hogy kivigyék a szemetet, de az ételen, hogy mit főz anya (felnőtt emberek)azon pattognak.



Kérdező elnézést az offért, szerintem ő nem hiszem, hogy változni fog, az exem volt ilyen, bármit tehettem, egy kis ideig elvégezte amit neki kellett volna, de aztán ugyanúgy ment minden tovább.

2020. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nezd ha van ra szandek h összeköltözzetek uljetek le es szabd meg ezt feltetelnek. Csinaljatok egy beosztást ahova le van irva hogy kinek mi a feladata
2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!