Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti csókolózásko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti csókolózáskor hová szoktátok tenni a kezeteket?

Figyelt kérdés
Két kézbe fogjátok a lány arcát, vagy a derekára?

2020. márc. 4. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A kettő közt változó. Amúgy ez miért érdekel ennyire?
2020. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Meghitt pillanatokban a derekára, hátára, karjára, izgalmasabbakban a derekára, fenekére, mellére.
2020. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden opció mást-mást üzen

-az arcot kézbefogós, az nagyon intim, nagyon szerelmes, nagyon babusgatós, nagyon romantikus, kezdeti

-a derekat átölelős kedves, de inkább nyilvános terepre való, hivatalosabb /vagy összeszokott párra vall, ahol már elmúlt a kezdeti nyalom-falom időszak

-a popsira tevős az olyan "ha nem itt lennénk, mást is csinálnék" sokat igérő, de gusztusos

-a mellre, hát nem tudom, nekem ez nagyon tolakodó és bunkó dolog, szerintem nagyon gáz

2020. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
- és a hátára is olyan babusgatós, ölelős szerintem, hasonló az arcra tevőshöz
2020. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4# 👍😊
2020. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

#4 vagyok

köszi :)


nem hinnéd, hogy jómagam egyszer se csókolóztam még :D

2020. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

És amikor nem csak valahova tesz a kezét, hanem:

Először megfogja az arcod, nyakad, aztán a hátadat végigsimogatja, aztán a derekadra oldalt, majd lecsúsztatja a csípődre, ahol aztán még közelebb húz, magához, majd megint a hátad fele és még jobban szorít, közben a másik kezével a hajadat simogatja. Aztán amikor megálltok a csókban akkor megsimizi az arcod és a szemedbe néz majd azt hiszed megint megcsókol, de a nyakadra cuppan:D Miközben mg mindig szorít.

Na ez akkor mit jelent #3 #4 #6 válaszoló? Vagy akárki:D

2020. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
33%
A zsebébe. Ilyenkor a legegyszerűbb ellopni a tárcáját, telefonját.
2020. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor hová, össze-vissza, ahogy éppen jön.
2020. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csaj mellét markolászom:)
2020. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!