Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket nem idegesítene, ha...

Titeket nem idegesítene, ha folyton megfogná a kezeteket a zebránál?

Figyelt kérdés

Lehet viccesen hangzik, de komoly a kérdés, van egy haverom, aki állandóan megfogja a kezemet, mikor egy úttesthez érünk. És sokszor még azt is mondja, hogy állj meg. Tudom, hogy elég bátran közlekedek, többen is mondták már, hogy alaposabban is körülnézhetnék, de azért az, hogy még a kezem után is kapjon, mint valami óvodásnak, kicsit túlzásnak érzem.

Ti mit szólnátok ehhez? Szóljak neki, hogy ezt fejezze be?


L/19


2016. máj. 23. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom aki rendszeresen melkason vert a zebranal, hogy alljak meg. XD


Xsak aggodik erted. ;)

2016. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szóljál, ez tök aranyos, örülj neki, hogy fontos vagy neki és vigyáz rád. Inkább becsüld meg!
2016. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgommal huszonévesek vagyunk, és megfogjuk egymás kezét zebrán. De ha Anyával megyek, az övét is.
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Én is megfogom idegen emberek kezét a zebrán, ha jön egy autó akkor őt vágom be elé.
2016. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt csinálom a barátaimmal, csak épp nem a kezüket fogom meg, hanem átkarolom őket vagy megfogom a vállukat, és néha mondom nekik hogy "állj" vagy "gyere". :D

Ezt nem azért csinálom, mert ők nagyon felbátorodottan vagy épp veszélyesen közlekednének, csak... gondoskodásból, azt hiszem.

Ha nagyon zavar akkor szólj neki, hogy figyeljen erre.


18/L

2016. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!