Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a farkammal? 02...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a farkammal? 02 (az elöbb nem érkezett értelmes válasz

Figyelt kérdés

szakszerű vagy tapasztalt válaszra lennék kíváncsi

nem rég volt a barátnőmmel egy aktusom. fityma szűkületem van de még nem mentem el operáltatni. Erőltettem a fityma nélküli szexet (nagyon nehezen megy le). végülis mindig le ment és eddig nem volt baj de most, felpuffadt egyszerűen a fitymám alsó része! nem olyan nagyon durván de nem valami szép és egy kicsit fáj is. szóval nem tudom mi lehet benne vér vagy víz(hólyag) vagy vlm más.de mintha lenne benne vlm folyékony cucc...


sz egy puffadás vagy hólyag a fityma alsó részén. mi lehet az??? és mit kell csinálom, elmúlik?


2010. júl. 24. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt ez orvos tudja megmondani...
2010. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
nem vagyok szakember és még nem is volt ilyenem, de szerintem vízhólyag lehet, a túlzott igénybevétel miatt
2010. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
el kell menni urulógushoz!
2010. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
nekem is volt fitymaszűkületem, azonnal el kellett volna menni dokihoz, de jobb későn,mint soha
2010. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, semmi szégyen nincs ebben. Nehogy nagyobb baj legyen. leesik, stb...
2010. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik expasimnak is volt szűkülete.

menj el dokihoz, műtéti úton oldják meg, nem altatnak..

26/L

2010. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden eggyes választ :) örülök hogy 2.jára nem érkeztek marhaságok. amúgy bírom őket csak nem amikor komoly dologról van szó :) megfogadom a tanácsot holnap elmegyek feltéve ha vasárnap nyitva van
2010. júl. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!