Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért? (kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért? (kérdés rövid, válasz hoszú)

Figyelt kérdés
Már fél éve nem tudok egy normális srácot összeszedni. szinte bárkit, akivel kezdenék, valamelyik ikolatársam "lenyúlja". 16 éves vagyok, csúnyának sem mondanám magam, (ha kell kép, privibe küldök.) és mégis valahogy mostanában egyik sráccal sem jön össze... Miért van ez?
2011. szept. 14. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a hozzáállással lesz bibi.


Ha gondolod, küldj képet és biztosabbat mondok!

2011. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még nem is kell az neked annyira
2011. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne összeszedni akarj egy srácot, hanem szeressetek egymásba.

Mellesleg fél éve még volt fiúd?

2011. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fél éve lett vége egy 3 hónapos kapcsolatomnak.
2011. szept. 14. 17:24
 5/11 A kérdező kommentje:
am ment a kép.
2011. szept. 14. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószinűleg pont rossz emberekkel hoz össze a sors. :) Egy képet én is szívesen megnéznék ha lehet . Köszi 19F
2011. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

21/F tehát srácként értékellek.

Aranyos a mosolyod, szép az arcod, a hajad, bőröd (hadd ne menjek most tovább :D )


Erre csak azt tudom mondani, hogy ha nincs a személyiségeddel valami alapvető rendellenesség, akkor állj úgy a dologhoz hogy aki nem akar veled járni az nem is érdemel meg téged. A kép amit küldtél nekem az súgja hogy értékes lány vagy, belső tekintetében is.

Szóval melléd egy értékes srác illik. Nem gyakran találni olyat, szóval legyél kicsit türelemmel! :)

2011. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ment a kép. jah am most épp vállig érő a hajam, de nem nagyon csináltam magamról képet fodrász óta.
2011. szept. 14. 17:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Vállig érő a hajad. Jujj. Most akkor ez kizáró ok, visszavonom az előző kommentem :)


Első voltam.

2011. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aztúgy köszi...
2011. szept. 14. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!