Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek mennyire számít a külső egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl. Hogy döntő ok abban hogy össze jöttök valakivel, akivel egyébként nagyon jól el lehet beszélgetni, kedves, aranyos, humoros, belevaló de ha pl. Sovány, Kövér, lapos a segge, lóg a melle, nagy a feje vagy ilyesmi..
2020. márc. 5. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fontos.

A vonzalom a férfi - nő kapcsolatok alapja.

2020. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé számít nekem a külső ha a belső megfog.
2020. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsit sem vonz valaki külseje, nyilván nem is jövök össze vele..
2020. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:

Helyzet és lány függő.

Volt olyan, hogy olyan lányba estem bele mint vak ló a szakadékba akire így mai fejjel azt mondanám, hogy fuh B+ ez azért még tőlem is kétségbeesett. :D

De olyan is volt akit élből visszautasítottam mert akkor éppen olyanom volt, hogy hát bocs de nem jössz be. [Pedig aztán nekem semmi alapom a külső alapján történő válogatásra. :D ]

Szóval: Ha úgy alakul, hogy én látok meg benne valamit először akkor egy bizonyos pontig tudom ignorálni a dolgokat, ha fordítva történik akkor nem feltétlenül.


Mondjuk igazából m1 is mert eddig [az amúgy nem túlságosan nagyszámú] barátnőim egytől-egyig a "messze nem az én szintem" kategóriába estek... a rák tudja hogyan. XD Az olyan csajok akikre meg azt mondanám, hogy taaaaaaaaalán nem küld el a rákba rendre vagy akkora kosarat bsztak, hogy arról kódultam vagy épp foglaltak voltak én meg a "mostanában nem jövök jól ki a barátommal" jellegű megszólalásokra reflexből támogatólag reagálok akkor is ha amúgy érdekelne a lány. XD

2020. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vonzalom számít, csakhogy az többről szól mint szépség vagy rondaság. Mindenkinek más az ízlése, ezért egy csúnya ember is lehet szép valaki számára.
2020. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos, én arra törekszem, hogy a külső összhangban legyen a belsővel a személynél, de ez sokszor ritka.
2020. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen fontos a külső is. De egy lapos segg vagy mell még nem kizáró ok.
2020. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!