Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudja sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja sok nő, hogy neki nem a külső számít csak a belső?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy tudom mi férfiak(mert ugye nincsenek egyének csak az összes férfi) mind rosszabb, alattomosabbak vagyunk stb. stb.

28 éves vagyok, rendszeresen sportolok ez látszik is rajtam, igényesen öltözködöm, jó munkám van, egyedül élek az albérletemben. Viszont az élet rendesen megrágott az előző években szóval nem vagyok már az a kedves, megértő, rendes férfi aki voltam. Mikor a 20-as éveim elején próbáltam "csajozni" nagy részt pofára esés lett a vége. Pedig akkoriban sokkal mosolygósabb, kiegyensúlyozottabb, megértőbb és életvidámabb voltam. Tipikusan az a kategória akiről beszélnek a nők nyilvánosan, hogy egy ilyen férfi kell nekik. Az akkori énem felelt meg a Tinderes lányok kiírt igényeinek. Az utóbbi években jöttem rá, hogy a nők egy jelentős részének nem azok az igényei amiket sugároz a külvilágnak. Egy példa a magán életemből. Volt egy lány aki nagyon tetszett próbáltam közeledni hozzá de nem sikerült. Most, hogy szálkásabb, izmosabb a testem van egy jó autóm és mármár rá se nézek állandóan írogat az insta sztorikra és ha úgy alakulnak a dolgok simán átjön "filmezni".



2019. okt. 20. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt qz ilyen apró dolgokkal, mint a jobb anyagi helyzet vagy a jobb külső, változik az ember kiállása, karaktere is. És azzal is, ha idősebb.


Másrészt, mindenki tudja, hogy a külső fontos. Nem szőrszálhasogatóan, de fontos, az is téged mutat be és azt, mihez kezdesz a testtel, amit kaptál, mennyire tartod jól karban, mennyire ápolod, mennyire érzed magadénak, mit viselsz el rajta, meddig hanyagolod el, stb... A nők azért mondják legfeljebb, hogy kevésbé fontos, mert vagy az anyádról van szó, akinek a gyereke mindenhogy szép, vagy azért, mert jobban belegondolva egy kesergő/hisztis férfinek, aki nekem hisztizik arról, hogy miért nem kell, nem merném azt is mondani, hogy adjon már magára, mert 30 évesen is azt a karaktert képviseli, aki akkor volt, mikor még mosdatták meg öltöztették...

2019. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
A külső is fontos egy bizonyos szinten.Nekem például a pocakos pasik nem jönnek be.
2019. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
A pénz a legfontosabb, az kihat a viselkedésedre és a külsődre is!
2019. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

2.-nak.


ŐSZINTÉN!


Tudnál komolyabb kapcsolatot egy ilyen külsejű: [link] biztonsági őrrel vagy árufeltöltővel? Aki a szüleivel lakik, busszal jár, minimálbéres.


Mind a ketten tudjuk, hogy nem!

2019. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
4: ilyen testhez normális életvitel is kell. Edzőterem, normális kaja, ami ugyancsak nem olcsó. Akinek ilyen a teste, annak van pénze táplálékkiegészítőkre, kondibérletre is és ideje is arra, hogy foglalkozzona testével. Tehát bőven jó anyagi helyzeben van és erről a teste is árulkodik.
2019. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Aki ismeri a nőket,tudja jól hogy nekik csak a külső számít.Egy erőszakos,drogos alfahím sokkal jobban felizgatja őket mint a normális értékrendel rendelkező férfiak.
2019. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés értelmetlen, ezen filózni csak saját magunk kínzása, elég egyetlen egy aki vonzónak tart, te meg őt, onnantól sok baj nem lehet e téren.


A baj akkor kezdődik, mikor már nem is reméled, hogy ilyen lesz (mint én pl.), mert túl valószínűtlen.


Meg ott van aztán a másik, hogy belső FONTOSABB, mint a külső, de nem "csak az" fontos, hanem a kettő egyben. Nálam a belső az ami miatt kizárt, hogy bárkivel is komolyabban összejöjjek. Külsőre 10 fiatalabb (értsd. 45 alatti, vagy annak kinéző, mert látásra nem mindig lehet tudni) 6-7 bejön, 1-2 olyan hogy elismerem, hogy rendben lenne, de taszít olyan dolog miatt amiről nem tehet (szürke szem, böndöri göndör haj stb.) és néhány akik tényleg csúnyák - számomra. Ez mindenkinél más.


De belsőre, hajajj, na ott talán van az általam ismert talán 100 fiatalabb nőből 4-5 akik tényleg érdekelnének és nem csak megjátszva. És mivel nem tudok hazugságban élni, ezért csak ők lehetnek igazán jó választások számomra. Ők azok akiket elismerek, de még irigykedni sem irigykedem rájuk, simán csak... jó volt őket ismerni.


Bocsánat a felesleges mellédumáért, most épp ilyenem volt. Lepontozni ér.

2019. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Egy erőszakos, drogos alfahím legalább normálisan meg tud dugni és nem fél az emberhez hozzáérni, mint sok puhap*cs. Néhány férfi a nagy kedvességben úgy tud szexelni, mintha attól félne, hogy a nő összetörik vagy netalán megérzi, ha a fenekébe markoltak... Arra senki sem gondol, hogy semennyire kielégítő az, aki egy gyenge kissrác az ágyban és erről az előzetes viselkedése is árulkodik...


Szerencsére nem csak erőszakos, drogos alfahímek léteznek, hanem normális férfiak is, akik elég tökösek ahhoz, hogy a megfelelő helyen, normálisan villantsanak egy kis férfias erőt fájdalom nélkül, egyébként meg szerető, normális emberként viselkedjenek a nőkkel.

2019. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


Ez csak egy SARKÍTOTT példa, te szerencsétlen!

2019. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Én még egy nő szájából sem hallottam, hogy nem fontos a külső. Igenis nagyon fontos. Szexuálisan arra lehet felizgulni, aki tetszik.
2019. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!