Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindíg más akarok lenni mint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindíg más akarok lenni mint, amilyen vagyok. Legszívesebben mindent megváltoztatnék magamon. Ez már pszihológiai eset? Mit tegyek? 18l

Figyelt kérdés
néha szépnek érzem magam néha viszont rondának,és annyira szeretnék máshogy kinézni.szeretnék hosszú vékony lábakat gyönyörű mosolyt és szép arcot keskeny orrot nagy szemekkel .a barátnőim minden szempontból szépek,tudom h nem tökéletesek de majdnem.mindenkinek más a szép de átlagban ugyan azokra a lányokra nyomulnak a pasik.
2010. júl. 24. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok tv-t és victoria's secret fashion showt nézel.Próbálj megelégedni önmagaddal.
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor szépnek érzed magad akkor fényképezd le magad és ha eszedbe jut h ilyen akrsz lenni oylan akarsz lenni nézd meg a képet és gondolj arra h szép vagy..amúgy sztem ez ilyen korban normális...és biztos van olyan akinek te vayg szép, vagy épp rád irigykedik...keresd meg magadban azokat a testrészeket amik szépek és hangsúlyozd ki azokat:)
2010. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"keresd meg magadban azokat a testrészeket amik szépek és hangsúlyozd ki azokat:)"


És ha a veséjét tartja szépnek??? Azt hogy hangsújozza ki? Hordja bőrön kívül?:D

2010. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"néha szépnek érzem magam néha viszont rondának":ez nálam is többször előfordul,nem hinném hogy pszihológiai eset.El kell fogadd magad úgy ahogy vagy.Tudom hogy mondani könnyű,de kitartó kell lenni.Lehet hogy nincsenek vékony lábaid,de van más ami szép rajtad,azt hangsúlyozd ki.Nem csak az külső a fontos,és ezt nem csak úgy mondom,mert ismerek lányokat akik nem mondhatók szépnek,de azért nyomulnak a pasik rendesen és nem a ribikre gondolok.Gondolj arra,hogy vannak akik sokkal rondábbak.

Esetleg kérdezz meg pár embert,hogy szerintük mi a szép rajtad.Lehet olyan dolgokat mondanak amire nem is gondoltál.

18/L

2010. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!