Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig átvert volna?

Figyelt kérdés
Két hete vetettem véget a kapcsolatomnak egy férfival. 3 hónapig voltunk együtt. Az indok amiért vége lett, hogy szeretnék gyereket, biztos jövőt, és ezt ő nem tudta volna megadni. Nagyon rosszul esett nekem is, hogy szakítanom kell, de tudtam, hogy az eszemre kell hallgatnom. Elvileg egy gyárban dolgozik, 130.000 forintos fizetésért. Se autója, se háza, albérletben lakik egy kb. 30 négyzetméteren egy nem túl jó környéken. Emiatt mindig nálam voltunk szinte, most lehet hülyeségnek hangzik, de féltem nála lenni a szomszédok milyensége miatt, illetve a bomladozó vakolat miatt. A bátyám az üzletkötője annak a cégnek ahol dolgozik, és itt lesz érdekes a történet. Történt ugyanis, hogy a mai nap egy céghez ment amely hasonló tevékenységet végez mint az övéké és az ottani vezetővel volt tárgyalása. Konkrétan a cég tulajdonosával. Igen, az exem a tulajdonosa a cégnek. Nyílván köpni-nyelni nem tudott, merthogy még a kapcsolatunk elején bemutattam neki és természetesen ő is azt tudta róla amit én. Felvilágosított, hogy több tíz-száz milliós cégről van egyébként szó. Hát most gondolhatjátok, hogy hogyan érzem magam. Ja meg valami über Mercédesze van... méghogy biciklivel jár be a gyárba dolgozni.. Ráírtam, de nem válaszolt. Szerintetek miért csinálta ezt? Miért vert át hónapokon keresztül? Mielőtt a trollok megjönnek szólok, hogy nem kamu a kérdés.
2020. márc. 7. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Kamu kérdés pedig, ilyen max a mesében van 😛
2020. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha filmről lenne szó, vagy egy nagyon okos emberről akinek tényleg több 100 milliója van, akkor azt mondanám, hogy igaza volt, mert kiderül, hogy miért is szereti őt a másik.


De persze ezt kevesen teszik meg :)

2020. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Tesztelt, hogy őt magát szereted-e/szeretnéd-e pénz nélkül is.
2020. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de leírtad a sztoriban, benne kifejtve, hogy végig átvert, aztán meg felteszed a kérdést, hogy "Végig átvert volna"??? Ennek mi értelme? És akkor higyjük, hogy nem kamu a kérdés.
2020. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Meseautót sokat nézted, nem jött össze.
2020. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés tényleg. Igen tesztelt, de ennek biztos ez volt a legjobb módja? Én szeret(t)em, de muszáj voltam az eszemre hallgatni, mert később úgyis előjöttek volna ezek az érzések, ezt elmondtam neki szakításkor is.
2020. márc. 7. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem vert át. Te gyereket szerettél volna, ő meg egy társat. Egyszerűen nem ugyanazt akartátok. Szerintem nincs ezzel gond.
2020. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. A személyiségét akarta megmutatni és nem a pénzét. Nem téged tesztelt elsősorban de ha egy miliárdos társat keres nehéz kiszűrni hogy ki az aki őt szereti és nem a pénzét.
2020. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a munkája olyan hogy ő nem tudná neked biztosra mondani hogy a közeljövőben válalni tudna e gyereket és nem azért de 3 hónap után gyereket????? Nyilván ez volt itt a problem. 3 honap alatt senki nem ismeri meg a masikat ugy hogy egy megalapozott biztonsagos csaladot tudjon alapítani. Korai volt még ez a gyerek téma.
2020. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as és 9-es voltam.
2020. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!