Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizettem egy lánynak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizettem egy lánynak és átvert, ilyen lúzerként lehet barátnőm még?

Figyelt kérdés
Fizettem egy lánynak és az volt az alku, hogy cserébe készít nekem a lábáról videót ahogy mozgatja és amikor elutaltam a pénzt letiltott és eltűnt.. Komolyan, ezek után, hogy keressek barátnőt, ha még a prostiszerűség lányok is elkerülnek?
2019. máj. 16. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Noooormális vagy? :))
2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2019-et írunk és ilyen még van?

Ne haragudj, de honnan gondoltad, hogy ebből a nőből lehet valami, ha fizetni kell neki? Szerintem nem jó helyen keresel barátnőt.

2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már fizetsz nem prostiszerűnek fizess, hanem annak és nem ér ilyen csalódás.

Az a baj, hogy be meséld magadnak, hogy te egy luzer vagy és ez miatt így is állnak hozzád. Ameddig te saját magadnak nem hiszed el, hogy több van benned mintsem fizess egy láb videóért addig ne várd, hogy a külvilág máshogy tekintsen rád. Rakd rendbe magad és najd utána csajozz

2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő nem barátnő jelölt volt.
2019. máj. 16. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Pancser :DD meg is érdemled
2019. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Túl naiv vagy. :) Nem kell a nőket megutálni, de megsúgom nekünk az nem izgi ha tálcán kínálod magad és ilyen kétségbeesett kéréseket intézel.
2019. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Senkit se utálok és egyébként nem bánkódom miatta. 12 ezer forintot egy délelőtt előtt megkeresek.
2019. máj. 16. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy egész délelőtt kell 12 ropihoz, a csajnak elég volt egy magadfajta madár :D
2019. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy ilyne kérést senki sem tudna komolyan venni.
2019. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért mi ebben olyan vicces?
2019. máj. 16. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!