Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin elmondjam a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin elmondjam a nőnek hogy van egy 4 csillagos budapesti belvárosi hotelem?

Figyelt kérdés

Az autómból szerintem nem szűri le hogy gazdag vagyok, teljesen átlagos autóm van, annyi hogy fiatal.


3 milliárdos vagyonom van.


2020. márc. 7. 21:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez már delirium tremens.
2020. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, amikor azt mondtad, hogy portás vagy a saját hoteledben! De azért óvatosan a kamuzással.

Megkérdezhetem, hogy te komolyabb kapcsolatot szeretnél?

2020. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat érdekel csak!FUtó kaland nem!Nem egy nő próbált már lehúzni anyagilag amint megtudták hogy módos vagyok...


DE túl sokáig úgyse lehet titkolni ezt, eleve pl. a kasmír zakóim több százezerbe kerülnek, egy ravaszabb nő már abból leszűri hogy sok pénzem lehet....

2020. márc. 7. 22:25
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
Csak kommenteket jöttem olvasni 😂😂😂😂
2020. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm, feldobtad az estémet Balázs! Majdnem belefulladtam a fél pohár esti boromba. A kommentek miatt is. Ez hatalmas!

😂😂


N

2020. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

És nincs egy módos barátod sem, akitől ezt megtudnád kérdezni? :D

Pont a sok gyakoris kriplitől várod a választ? Szerinted ki veszi ezt be? :D

2020. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Értem. Én azért a helyedben óvatosan vezetném be a nőt a jómódba, nehogy helyetted a veled járó luxus javakba szeressen bele.

Szerintem egész jól csinálod, bár valamiben mégis bizonytalan lehetsz, ha ezt megkérdezed. Talán végső soron nem sikerültek jól az eddigi kapcsolataid, de te mégis szeretnél egy értékes párkapcsolatot.

Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

A zakóból meg szerezz be egyszerűbbeket is, de azért igényeseket!

2020. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Lazy Lover ***** válasza:
73%
Mindenképp érdemes elmondani hozom a pop cornt 😆
2020. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
29%

Ja, mert a portás kasmír zakóban jár dolgozni :) Amúgy kíváncsi vagyok, hogy itt hányan próbálkoznak be a kamukérdésedre. Majd írd le, kérlek!


P.s. Nekem 20+ szállodában van résztulajdonom, mégis a kollégákon kívül kerülnek az "idegen" csajok, mert "túl komoly" (értsd: unalmas) vagyok, mert az első 2 randin nem nyalom ki a popójukat ill. szó szerint se rakok bele semmit...

2020. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok, az életművem ez a hotel, nagy szerencsém volt vele, huszonévesen mindent egy lapra tettem fel, rengeteg hitelt is felvettem és minden számításom bejött.
2020. márc. 7. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!