Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin elmondjam a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin elmondjam a nőnek hogy van egy 4 csillagos budapesti belvárosi hotelem?

Figyelt kérdés

Az autómból szerintem nem szűri le hogy gazdag vagyok, teljesen átlagos autóm van, annyi hogy fiatal.


3 milliárdos vagyonom van.


2020. márc. 7. 21:53
1 2 3 4
 21/36 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Kamubalázs, megint túl sok volt a GTA V roleplay?
2020. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem fontos, hogy magadat add a randikon, arrol hogy mennyi penzed van, nem kell beszelni. Szerintem mi mar egy eve alkottunk egy part a ferjemmel, mikor eloszor szobakerult kinek mennyi megtakaritasa van.


De hazudni nem hazudnek ilyeneket, hogy portas vagyok, siman mondhatod hoyg vallalkozo vagy, bar akkor tovabb erdeklodik...probalj valami koztes megoldast talalni /mondjuk hogy menedzser vagy a hotelben? tulajdonkeppen az egy sima foglalkozas, amikor nem leszel milliomos, viszont hazudni sem hazudszm, mert feltetelezem menedzseled a hotel ugyeit/. En csalodott lennek, ha X ido utan kiderulne, hogy nem is volt igaz amit mondtal magadrol...igen, akkor is, ha mar beledszerettem, es utana kiderul, hogy kozben meg gazdag is vagy.

2020. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%

"mi mar egy éve alkottunk egy part a férjemmel, mikor először szóbakerült kinek mennyi megtakarítása van"

Ez remek példa rá, hogy nem érdemes elkapkodni a dolgokat. És a válaszból úgy tűnik, hogy azóta is jól megvannak együtt! :)


Amúgy gratulálok hozzá, hogy összejött ez neked, mert megdolgoztál érte!


Egyébként azt hallottam - úgy emlékszem egy pszichológus mondta-, hogy az első randin add a legrosszabb énedet, és akkor onnantól már csak jobb lehet. Ez megfogott, mert nem is rossz elgondolás, bár túlzásba nem esnék vele általában. Nekem egy hosszú szerelem éppen így alakult ki: akkoriban, amikor megismerkedtem a nővel, én életem legnehezebb időszakába kerültem bele szinte egyik pillanatról a másikra. Ő ezt elviselte, sőt mindenben támogatott engem. Ennél nagyobb bizonyítékot nem tudnék mondani az igaz szeretetre.

2020. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg (tudván, hogy a Kérdezőben több etil van, mint az E10es benzinben), de mégis. Mit sikerült "elvileg" beterhelni annyira, amit a bank(ok) elfogadtak fedezetnek, mert egy normális 4* Bp. belvárosi hotelhez nem kevés zsé kell még mesevilágban is. Inkább azt mondd, hogy egy kisebb, de 5* boutiqe hoteled van, az most a hipszter :)
2020. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
58%
Szarjál sünt!
2020. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
45%

Sok sikert, remélem jól alakul majd!

Üdv!

2020. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
94%

Ne mondd el. Én is hasonlóan jártam. Egy szálloda vezérigazgatója vagyok , de egyszerű recepciósnak adtam ki magam . Felmentünk az egyszerűsitett lakásomra, 2 órája beszélgettünk iszogattunk nagyon jól elvoltunk. ,de sajnos véletlen kintmaradt egy don perignon. Ezt még arra tudtam fogni hogy ajándék a főnöktől , de közben a csaj kutakodott és megtalálta a drága óráimat , az öltözékeimet, a ferrarim kulcsát. Innentől nem folytatódhatott a randi mert elájult, ráesett a ablakpárkányra kitörte az ablaküveget , felrepedt az arca csupa vér lett minden. HÍvtam gyorsan a mentőket. PErsze nem lett baja , de 2, 10 millió fölötti öltönyömet is tönkretette a beszivárgó vér, és 2 makulátlan A ferrarim is majdnem tönkrement szerencsére azt meg tudták még javítani.

A veszteségem így is 70 millió volt , 2 napi bevételem ment el a csaj miatt , többet ilyet nem kockáztatok meg.

2020. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor mondd el, ha jól sikerült a michelin csillagos vacsora.
2020. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Azt hittem elmentél bizti boynak. Csodálkoztam is miért akarsz Michelin csillagos étteremben fogyókúrázni, most meg ez a hotel... Ne mondd el neki, mert ciki hogy nem 5 csillagos. Majd ha már látod rajta hogy megértő a lány.
2020. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Szerintem randevu szervezesekor mondd el. Aztan, hogy nincs is hotel, vegul is...
2020. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!