Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjesztik rólam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjesztik rólam, hogy könnyűvérű vagyok, ha nem is igaz?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a férfiak.

Pedig nem vagyok kihívó sem öltözködésben, sem viselkedésben. Aki próbálkozott, elhajtottam, maximum egy kis flörtben voltam benne, de semmi több.

Ha egyiküknek sem voltam meg, miért beszélnek ilyeneket rólam?


2020. márc. 7. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hát nem azért terjesztik rólad hogy segítsenek a szegény haveroknak, és megvédjék egymást egy rossz nőtől, csupa jószándékból :D Le se szrják ezek egymást. Rád haragszanak mert nem jöttél velük össze, ezért valamivel vissza akarnak vágni.
2020. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

A kanoknál ez verseny, ha nem sikerült azért vagy kva, ha túl hamar sikerült azért vagy kva vagy kéreted magad vagy kelleted magad...

Mindenesetre tök mindegy mit csinálsz mondani fogják, ha értelmes, jó csaj vagy kihívást jelentesz.

2020. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy férfi akkor haragszik egy nőre, ha az nem áll meg neki.
2020. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még annyit, ha látnak valakivel beszélgetni, esetleg nevetgélni, akkor már össze is hoznak az illetővel, hogy biztos megvoltam neki.

2020. márc. 8. 09:04
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

Nyugi, nálunk is ugyan ez a helyzet. Ha kicsit többet beszélget egy nő meg egy férfi akkor ők már dugnak. :)

Unalmukban megy a pletyka.

2020. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!