Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori manapság az egyéjszakás kaland? Könnyűvérű az aki belemegy nőként ilyenbe, vagy a mai világban ez megszokott?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A mai világban ez a nemi megkülönböztetés a gáz inkább. Ha egy férfi csinálhatja megszólás nélkül, akkor a nő is. Vagy akkor a férfit is nevezzük könnyűvérűnek.


Amúgy elég gyakori dolog szerintem, főleg azok között, akik sokat járnak bulizni. Bár mi számít gyakorinak?

2019. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Azért szerintem van különbség, a nöt felszedik még a férfi aki felszedi a nöt, tehát a kulcs meg zár hasonlat, a kulcs ami minden zárt nyit az mesterkulcs, viszont a zár amit minden kulcs nyit az értéktelen zár.
2019. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Elég gyakori.

Ebből adódik, én is barátaim is a másik nemet már csak használati tárgynak tekintjük.

2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Kulcs meg a zár. Azaz...👌🏼👏🏼
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem néha oké máskor jobb ha inkabb van onuralmad a 3. 4. Randiig. Akarmilyen divat akkor is rossz fényt vet rád meg halom előítélet a ferfiaktol. Azért akarsz lefekudni hamar mert attol tartasz nem lesz masodik randi?
2019. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Sajna megszokott.

33/f

2019. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
#2 persze, biztos jó emögé bújni, mert azt hiszed, hogy akkor kevésbé megvetendő, amit csinálsz. De te nem kulcs vagy, a nők pedig nem zárak, hanem emberek vagyunk :) És neked miért fáj az, ha más is csinálja? Miért kell megvetned őket, ettől te több leszel? Nem leszel. Akkor hagyj másokat is kedvük szerint élni.
2019. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ami a szexuális szokásai miatt lenéz valakit,az mérhetetlenül ostoba. Senkinek semmi köze hozzá,hogy ki kivel/mennyiszer/milyen minőségben csinálja.


Az a baj,hogy a mai világ emberei csak a mások életével vannak elfoglalva,es sajnos ebbe a szexualitás is beletartozik.

2019. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy hogy nézel az alkalmi szexre. Szerinted ez valami vadász-áldozat játszma? Egy sport amit felnőttek játsszanak egymással, ahol az egyik fél a támadó, akinek mindent meg kell tennie, hogy hódítson, a másik fél meg a védekező, aki meg akkor sikeres, ha minél inkább képes visszaverni a tamadasokat, a nap végén meg ezen az alapon az egyik fél nyer, a másik meg veszít? Szerinted a kaland arról szól, hogy a férfi használni akarja a nőt, a nő pedig csak egy passzív fél, akinek az az egyetlen dolga, hogy ne hagyja, hogy használják?


Vagy egy racionális felnőtt ember vagy, akinek vannak agysejtjei, és képes vagy felmerni, hogy a szex egy mindkét fél számára kellemes "elfoglaltság" ami nem a satantol való, és nem pedig valami játszmazas. Még akkor sem, ha gyerekes gondolkodásúak ezt mondják.


Egyébként személy szerintugy gondolom, hogy nem sokkal gyakoribb az ilyen kalandozás mint pl 10 vagy 20 éve (ezért is megy férfi oldalról a rívás, hogy "jaaaaj de bacnék, de nincs kivel :(( de az a nő aki bacik az egy utolsó k urva mert őőő... kulcsok meg zárak meg egyéb használati tárgyak... életemben nem volt még önálló gondolatom csak a netrol olvasok semmitmondó hasonlatokat" )


Viszont nem hiszem, hogy egyáltalán megérné nőként kalandozni. Túl sok férfi hiszi, hogy a kalandok a "vadászat" kategóriába tartoznak, és nem pedig a mindkét fél számára közös elfoglaltság kategóriába. Márpedig kb a gondolatától is sugárban hanynek annak, hogy egy ilyen "höhő használtam egy sunát" típusú spermaagyúval kerüljek össze, ezzel még sztem nem vagyok egyedül.

2019. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2# Ne haragudj, de ez egy baromság... Semmivel sem különb az a férfi aki lépten nyomon mindenkit megdug, mint az aki minden pasinak szét teszi a lábát.... Nőként ugyanúgy nem kéne olyan pasi, aki végig qurta a fél várost... Ugyanakkor azt gondolom, miért ne kívánhatná egy nő is a szexet ugyanúgy. Ha nem jön össze neki egy normális párkapcsolat, akkor ne is szexeljen évekig?
2019. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!