Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "könnyűvérű" a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "könnyűvérű" a legtöbb fiatal (18-25) csaj aki jól néz ki?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a környezetemben tényleg azt látom,hogy minden szép lány ri*anc. Ezen nem tudok mit szépíteni... Egyszerűen olyan dolgok derülnek ki róluk,hogy az engem is megbotránkoztat. Rossz belegondolni, hogy még miket művelhetnek amiről mi nem szerzünk tudomást...Semmi érdeklődési kör, hobbi stb csak beba**ás , buli. Ilyeneket érdemes messziről elkerülni?
2019. máj. 9. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Mert küllemi adottságaik miatt kedvezményezettek, körül vannak rajongva és tudatában vannak annak, hogy ez elég, nem kell többet nyújtaniuk, hogy érvényesüljenek a világban.
2019. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Juj mit fogsz kapni ezen az oldalon, amiért ezt meg merted jegyezni :D

Nekem néha felcsillan a reménysugár egy-két cuki lány formájában, majd egyikről kiderül, hogy k_rválkodik, másikról kiderül, hogy legnagyobb vágya, hogy 2 pasi ápolgassa egyszerre, a harmadik automatikusan térdel, ha főnök áll előtte...

Nekem is kezd eléggé elegem lenni.

2019. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az arcuk se kicsi :D
2019. máj. 9. 23:23
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nekem is az a kedvencem mikor a ránézésre szűz, aranyos lányokról is kiderül, hogy ribik :D Múltkor buli közben kimentem a hely mellé a bokorhoz kisdologra és a koli legaranyosabb csaját is ott partizták... Még vannak ilyen történeteim, de nagyon kiábrándító az egész. Múltkor előadás közben két csaj beszélte, hogy két nappal korábban 4 pasival smárolt az egyik buliban.
2019. máj. 9. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nehéz helyes, jóképű, igényes és művelt pasiként barátnőt találni. Noha nem lehetetlen, mert azért sikerülget nekem is, de tudnék mesélni. Nem egyszer voltam szomorú emiatt, hogy hogy lehet ennyire felszínes, buta illetve könnyűvérű egy két csinos és atraktív lány.

Szerencsére azért akadtak kivételek, akikkel lehetett akár hosszútávra is tervezni.

A miért pedig.. Hát elég változatos indoklásokat hallottam ezzel kapcsolatban az egyszer élünktől, a most vagyok fiatalon át a had élvezzem az életet úgy ahogy akaromig. Nem akarnak tartalmas és tartós kapcsolatot, csak élvezni az életet. Azt mondjuk megfigyeltem, hogy ez a fajta attitűd szakítás/csalódás után csúcsosodik ki igazán.

2019. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk nem csak a plázacicák után kéne futni, és akkor mindjárt találnátok normális lányt :D
2019. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én most nem ezekre a műszempillás, 10 centis körmökkel rendelkező csajokról beszélek. Azok nyilván ilyenek...:D
2019. máj. 9. 23:53
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

# 6

egyáltalán nem kell ilyen lányok közt keresni a ribiket manapság, ugyan úgy megtalálod őket a természetes kis cukorborsó lányok közt is

2019. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés elolvasása után lazán feltettem volna minden pénzem arra, hogy valaki bevágja a #6-os szintű szöveget! :D


Tényleg, én is nagyjából ezt látom a környezetemben. Tényleg csak 1-2 kivétel van, de rájuk már korán lecsapnak a pasik. A többiek pedig többnek érzik magukat, de amint lehetőségük lesz, egyből beállnak a sorba. Olyan lányok is, akiktől egyetem első évében hallgattam, hogy nem lesznek ilyenek, év végére besimultak az átlagba.

És nem, nem csak a plázacicákról van szó, hanem ciki-cuki lányokról, akikről nem nagyon gondolná az ember, hogy olyanok, amilyenek.

Ráadásul nekem a nyitottsággal semmi gondom. Ha valaki szeret szexelni, szexeljen, de akkor ne próbálja előadni utána a szentet.

2019. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem szép, rendesen túlsúlyos csaj büszkén meséli szaktársamnak, hogy már nem mer pasit felvinni koliba mert megszólják annyival volt dolga... Ez menő egy csajnak vagy mi? ( mondjuk nem értem,hogy az ilyen csajtól mit akart a srác...:D)
2019. máj. 10. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!