Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyelni valóak számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyelni valóak számomra a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nekem még úgy igazán sose jött össze egy párkapcsolat. De én is vágyok arra az érzésre hogy szeretve legyek, hogy valakinek már én is fontos legyek. Meg arra is hogy a párom büszke legyen rám, és bárhova megyünk együtt mutatkozunk. Nekem meg csak az jut hogy a Facebookon és az életben nézzem a boldog párokat, de nekem ebből semmi se fog kijutni, mert ahhoz én elég kevés vagyok.
2020. márc. 8. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok ugyanis hasonló cipőben járok!

28/F

2020. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Mi a pontos kérdésed? :)

Nem tudhatod hogy mi van a Facebookos képek mögött. Van aki napi 2 képet posztol.

Közben meg csalják egymást...

Mikor nem volt senkim így voltam mint te. De sok emberről megtudtam szaftos dolfokat (megcsalás, élősködés,stb.)

És rájöttem hogy nem kell irigynek lenni.

Persze nem.minden kapcsolat ilyen de na...

Amikor nem számítasz rá lesz neked is párod

2020. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert lusta vagy tenni azért, hogy változzon a helyzeted. Sokkal egyszerűbb naponta kattintgatni a gépeden a facebook-ot, és sóhajtozni, hogy ahh ehhez én kevés vagyok, mint hogy dobni az egészet a francba, fejleszteni magad, szociálisan, szakmailag, fizikailag, hogy ezeken a területeken mind mind vonzóvá válj. Akkor lenne esélyed.
2020. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idézlek: “ Nekem még úgy igazán sose jött össze egy párkapcsolat. De én is vágyok arra az érzésre”

Ezért.

2020. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát a facebookról annyit, hogy egyik volt oszttársamról a gyönyörű esküvői képek, minden happy van fenn. Eközben párterápiára járnak, ahol a férjen látszik, hogy bárhol szívesebben lenne csak ott nem. A facebook egy óriási vetítés a külvilág felé, nagyon torz képet ad és a valósághoz sokszor köze nincs. 30F
2020. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva??? A 2. Válasz miért 0%???? :o
2020. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!