Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ezt kiírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ezt kiírni Tinderre?

Figyelt kérdés

"Szakácsok előnyben"


Nagyon érdekel a gasztronómia és főzés. Nőként szeretek főzni, de persze csak hobby szinten. Nem azért szeretnék szakáccsal összejönni, hogy együttéléskor majd ő főzzön helyettem.



2020. márc. 8. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de sztem a többség nem úgy fogja érteni, ahogy te azt várnád.
2020. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

A szakácsokat sokszor nem érdekli a főzés:) Pontosítani kell a kiírást:) Főzni szeretők előnyben:)


Tudod mi a különbség a tanár és a pedofil közt? A pedofil szereti a gyerekeket:)

2020. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy járt, mint az a nőci aki költővel randizik...


"- De szép a naplemente!"

"- Most nem akarok a munkáról beszélni..."

2020. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs ertelme. Nemcsak arukapcsolas, hulyeseg. Itt akkor tudtok kapcsolatba lepni, ha mind a ketten lajkoltatok egymast. Olyan, mintha a sajat eselyeidet szeretned csokkenteni.
2020. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor tegyük félre, hogy szakáccsal szívesen összejönnék.


Az, ha semmit nem írok ki, csökkenti vagy növeli az esélyeimet?


Fogalmam sincs mit lenne célszerű kiírni. Túl személyes dolgot és felszíneseket sem szeretnék.


Ha nem írok ki semmit, akkor a férfinek nehezebb beszélgetést kezdeményezni? Vagy jó is lehet, hogy "tiszta lappal" indul, és bármit kérdezhet?


Valószínűleg túlreagálom, tudom. Kérlek nézzétek el nekem. :D

2020. márc. 8. 23:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, sőt. Legalább nem egy "sziamizu" szöveggel indítanak a srácok, hanem már adsz valami lehetőséget a kezükbe, hogy normálisabbat írjanak.
2020. márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, belegondolva tényleg logikusabb, mintha nem írok semmit.
2020. márc. 9. 00:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Mit érdemes kiírni? Attól függ mi a cél. HA koptatni akarsz, mert nem akarsz annyi lájkot, akkor koptatósat. Pl lúzerek kíméljenek, egyéjszakások ne vagy ilyesmi


Ha több lájkot akarsz akkor: minden este izzik a testem vagy ilyesmit:)


Szóval kérdés mia cél, de ha magadhoz valót akarsz, akkor olyan szűrőt tegyél amiből tényleg kiderül valami rólad. Pl, hogy szeretnél főzésről beszélgetni, bár ez senkit nem hat meg, ha egy bombázó vagy. Nekem ez a szöveg kb 5 év alatt alakult ki, de baromi jól működik.

2020. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb barátom szakács, és randiztam jó pár hónapig a másikkal. Többet megyünk étterembe vagy én főzök nekik, mint ők nekem.


Nekik ez a munkájuk, nem akarnak otthon is dolgozni. Ne szakácsot keress, hanem olyan embert, aki szeret főzni.

2020. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, imádok kajákról beszélgetni szóval ez máris egy közös téma lenne.
2020. márc. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!