Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy helyes férfinek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes férfinek miért van csúnya batátnője, miközben insta-lányokat lájkolgat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs önbizalma, és nem tud mást felszedni. Illetve, esélyes, hogy a lánynak nagyon jó a személyisége.
2020. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van!

Nem biztos, hogy az insta lányok ugyanazt tudják, mint a "csúnya" barátnő.

És még annyi, hogy kinek mi a csúnya.

2020. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én "Insta-férfi" vagyok, ha van profilom?
2020. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3-as, igen, te egy insta ferfi vagy ;)

Kerdező, amu neked nem tetszik, még nem feltétlenül csúnya. Gondolom a barátnővel összeillik a személyiségük. Én ismerek olyn párt, ahol a pasi simán 10/10-es külsőre. A csaj nem szép, a teste sem csini, de annyira vicces, határozott, okos, kedves lány, hogy mindenki imádja. A pasi teljesen odáig van érte. Nem feltétlen a külsőn múlik a vonzalom.

2020. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nem csak a külsőn múlik a vonzalom, HA valaki szeret valakit, de ő nem szereti. Neki is van szeme, látja hogy egyátalán nem szép.

Számomra csúnya a lány, de ha más szerint nem is, akkor is látja a szint különbséget.

2020. márc. 9. 19:41
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem attól leszel insta-férfi, hogy van profilod🙂
2020. márc. 9. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked már csak azért is csúnya a lány mert a kiszemelt fiúddal jár...
2020. márc. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Számomra mindenhogy csúnya..
2020. márc. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!