Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Jóképű/helyes srácok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jóképű/helyes srácok is megkapják egy-egy lánytól hogy nem az esetük vagy éppen nem jön be nekik?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem nagyon csajozok, de ha vissza utasítás ér vagy esetleg megmondják hogy éppen nem vagyok szimpi nekik, akkor az érzelmileg nagyon a földbe tud dönteni, pedig alapvetően jóképű srácnak mondanak.

2018. szept. 4. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki megkapja de a stílus változó.
2018. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki magát jóképűnek tartja? Mi számít jó képűnek? Nekem pl a legjobb barátnőm olyan pasikra mondja néha hogy jóképű, akiket én a legnagyobb jóindulattal is max "elmegy" kategóriába sorolnék, ellenben volt már olyan pasi, akire azt mondta szerinte ronda míg szerintem rohadt jól nézett ki. Szóval igen, megkaphatják, ha épp az adott embernek nem az esetei.
2018. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel relatív, hogy ki néz ki jól, ezért igen.
2018. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Mivel erősen férfitöbblet van Magyarországon, így nincs olyan férfi aki ne kapná meg nőktől ezt, legyen az bármennyire jóképű is. Arról nem is beszélve, hogy valakinek az alfa hím arcú, maszkulin pasik jönnek be, valakinek meg a kicsit homár melegesebb, latinosabb pasik a jóképű/helyesek.

Jelenleg a mostani felborult nemek arányában, ebben az országban, max ilyen 20-25 közötti full jó csajok azok, akik nem számolhatnak visszautasítással.

2018. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ott van pl Robert Pattinson, szerintem rém ronda és kb hányni tudnék a lopótökfejétől, ezzel szemben meg valamelyik évben az év legdögösebb pasijának kiáltotta ki valami amerikai nőcis magazin. Hát most mit ad isten, nem tetszhet mindenki mindenkinek. Én is vonzó nő vagyok, aztán engem is már utasítottak vissza azzal, hogy nem vagyok valaki esete. Na bumm. Másnak meg én vagyok az etalon, szerintem te is ebben keress vigaszt. Ha jóképű srác vagy, akkor azért olyan különösebben gyakran nem hiszem, hogy ezzel a jelenséggel kell találkoznod, vagy legalábbis kiegyenlítik azok az esetek, amikor meg vonzónak talál valaki.
2018. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jól esik a bíztatás :)
2018. szept. 4. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki tarthatja jó csávónak magát , az oldalon ugy is pár nőstény el van szállva.
2018. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de jóval kevesebben, és ők is sokkal kisebb arányban. Ha 10 lányból 2-nek nem jönnek be, még ott a másik 8 akinek bejönnek, nem igaz?
2018. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ők is kapnak elutasítást.

Hidd el, nem érdemes felszívni magad egy visszautasítás miatt. Ha szerelmes voltál a lányba, akkor persze nagyon nehéz. Arra gondolj, hogy jó, neki nem jöttél be, de van még rengeteg lány, különböző ízléssel, 1000%, hogy van köztük olyan, akinek tetszenél, és aki talán titokban rólad álmodik. :-)

+1: Rám is szokták mondani, hogy szép nő vagyok (persze ez relatív), de utasítottak már el többször is, olyan férfiak, akikbe hulla szerelmes voltam. Mit mondjak, nem volt jó érzés... de ez van. Majd csak megtalálom a társam. Neked is ezt kívánom! :-)

2018. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!