Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy merül fel egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Hogy merül fel egy ferfi fejében, hogy szexért fizessen? Nem érzi, hogy ez megalázó rá nézve és a másik félre nézve is?

Figyelt kérdés
Egyáltalán normális az ilyen?

2020. márc. 9. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hogy merül fel egy nő fejében, hogy pénzt kérjen a szexért? Nem érzi, hogy ez megalázó rá nézve és a másik félre nézve is?

Egyáltalán normális az ilyen?

2020. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Megalázó? Legalább 200 visszautasítást kaptam életem során a nőktől, ahhoz képest ez semmi. A másik félre nézve meg abszolút nem megalázó, hanem megtiszteltetés. Nem dugok akármilyen nőt.
2020. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Na várjá', a prostizást is beleérted, vagy arról van szó, hogy egy random csávó felajánl pénzt egy random csajnak?
2020. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Úgy, hogy ez egy rövid, legális út a bugyiba, valahol a testi kapcsolat tisztességes formája, hiszen nincs kihasználás, nincs féltékenység, nincsenek kozkázatok (esetleg nemi betegség), sem következmények, hanem egy kölcsönösen előnyös üzlet jön létre. Ráadásul valaki csak így jut szexhez, nem mindenkinek adatik meg a párkapcsolat.

Bár én nem éltem vele és nem is tervezem, de el kell fogadni, hogy ez az ősi mesterség mindig is virágozni fog

2020. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha egyik fel se erzi annak nem az. Vannak prostik akiknek meg hobbi is mert egyreszt imadnak a szexet (mindig massal) es megtehetik hogy ne fogadjanak napi mondjuk kettonel tobbet es meg is valogatjak kit fogadnak.
2020. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as nem a prostituációrol beszélek, hanem, ha random pasi ajánlja fel ezt random csajnak... Magyarul k...nak nézi a nőt. Bár hozzá kell tennem, hogy ku...nak is lelki beteg nők mennek általában es a szex nem olyan, hogy nem lehet nélküle élni, mint az étel pl.
2020. márc. 9. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
nem, de láthatóan befolyással van a viselkedésre, közérzetre. Pl aki megkapja és ki van elégítve, kevésbé érdekli, ki kinek ad miért pénzt, és foglalkozik mással.
2020. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha csak így sikerül kielégíteni az igényeket, akkor miért ne.

Szerintem nem gáz, bár még nem voltam prostinál, de fordult már meg a fejemben egy-egy gyengébb időszakban.

2020. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!