Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megalázó, h letiltott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázó, h letiltott egy fiú msn-n és én meg egy másik msn címmel újra felvettem egy vírusra hivatkozva?

Figyelt kérdés

mmint, h a vírus miatt csináltam új msn címet...de nem írtam rá, csak kiírtam személyes üzenetben, h a vírus miatt új msn címet csináltam és ezért importáltam a partnerlistámat....de így visszagondolva nem túl megalázó és szánalmas, amit tettem? hiszen ő már letiltott(viszont tényleg volt egy vírus, amit mindenkinek elküldött és lehet, h emiatt tiltott le...bár nem hiszem)

köszi a válaszokat:)


2010. ápr. 3. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tartottam sokra az olyan nőket, akikben semmi tartás nincs.
2010. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igen,elég megalázó...

de ezt mindenki eljátssza néha...

2010. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
őt kikellett vna hagynod... én letiltanálak mégegyszer, bocsi :S én is unom az ilyen lányokat.. de lehet hogy a csávó hülye, nem ismerlek egyikőtöketsem :) csak az én eseteimből indultam ki :S
2010. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

és h ha pl rámírna, h ki vagyok és én meg mondanám neki, h én vagyok xy itt is letilhatsz...csak muszáj voltam importálni a partnerlistámat és bocsi, de nem néztem végig, h kit veszek fel...............az jó lenne, h ha ezt írnám?

de am tényleg így volt:D

2010. ápr. 3. 14:42
 5/15 anonim ***** válasza:
jah ez jólenne. írhatod ezt neki sztem nyugodtan
2010. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ez szerintem szánalmas

főleg így h tudod h letiltott téged

2010. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Velem játszott már el csaj ilyesmit( azt mondta hogy a barátnője), természetesen tiltottam újra

f18

2010. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz, amit csináltál. Ha letiltott, akkor okkal tette. Ezt el kell fogadnod és túllépni rajta.
2010. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem írtam rá meg semmit, csak kiírtam személyes üzenetbe, h nem néztem meg egyenként, h kit vettem fel és h ha vki olyat vettem fel, akit nem kellett volna, akkor bocsi
2010. ápr. 3. 17:58
 10/15 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy.főleg h még a tudtára is adod h tudod h letiltott,legalább tettél volna úgy mintha nem is tudnád h letiltott.
2010. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!