Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a lányról ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha beszélgettek egy általános témáról, aztán tesztek egy kétértelmű, szexre utaló megjegyzést, a lány pedig zavarba jön, félénken mosolyogva lehajtja a fejét, esetleg kicsit bele is pirul.

Ilyenkor mit gondoltok róla?


2020. márc. 9. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy huncut, tetszene neki, és akarja. Az ilyen "félénk" lányok a legvadabbak az ágyban.
2020. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Mivel felnőtt párkapcsolatok témakörben vagyunk, ezért gondolom 18 felett vagy, vagy már 20 felett is.


Egy 20 éves lánynál ez szerintem már gátlásosság, a nem egészséges fajtából.


Nyilván nem vadidegennel dumáltál, és hangzott el egy ilyen poénkodás, hanem valamilyen fokú ismerős sráccal.

Azért 20 év felett már le lehet reagálni bokág pirulás nélkül egy barátok/haverok közt elhangzó szexuális töltetű poént.

Oké hogy kiskamaszként még pirulunk ilyenkor, de ennek a falnak egészséges esetben le kéne omlania fiatal felnőtt korra, mert kicsit olyan kislányos.


(Lehet jönni, és kiforgatni a szavaimat hogy r##ancot akarok nevelni itt az ifjúságból)

2020. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért szerintem egy felnőtt nő is lehet zavarban, ha egy neki tetsző férfi, aki teszi azt a megjegyzést, pláne ha ő is mosolyog rá sokat sejtetően közben.
2020. márc. 9. 19:10
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Az biztos 1# én is így kezdtem
2020. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet magyarázkodni, nem láttam, nem ismerlek.


Megkérdezted, hogy ez alapján a sztori leírás alapján mi a véleményem. Nekem az a véleményem, hogy gátlásos vagy.

2020. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem magyarázkodtam, csak nem értek egyet veled és leírtam, miért.

Nem érzem azt, hogy egy idegennek magyarázkodnom kellene.

2020. márc. 9. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Akkor miért kérdezel >idegenektől< olyat, amiben úgyis csak magaddal fogsz egyetérteni?


Unatkozol?

2020. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Láthatóan mindenkit lepontozol a g##ibe, úgyhogy tessék, itt van amit reméltél:


Csodálatos, virágzó, tündéri, finom lelkű lánynak gondolnám ha bokáig pirulna feénőtt nő létére.


Tessék, lehet kenegetni magadat az önnön tökéletességeddel.

2020. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem feltétlenül szokott ilyen dolgokkal foglalkozni.
2020. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Ja,engem is lepontozott,de miért? A nő nem jó,ha egy kicsit vadmacska? A fadarab jobb?

4# voltam

2020. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!