Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben maradnál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben maradnál a pároddal?

Figyelt kérdés

Ha szeretnéd a párodat de nem lennél vele teljesen boldog, maradnál vele vagy sem?

Arra értem ezt, hogy ha lennének dolgok amiken nem lehetne változtatni de téged zavarna...

Ez olyan esetekre érvényes amikor szerelmet is érzel iránta, látod azért a jó tulajdonságait is, van azért valamennyi szexuális vágy... szerelmes vagy bele de nem vagy teljesen boldog se vele (ami nem feltétlenül a párod hibája).


Ha szeretsz valakit maradsz vele úgy is hogy néha szar neked vagy elhagyod inkább, akkor is ha szereted és ő is téged?

Vagy például ha bizonytalan a jövő, rajtatok részben kívül álló dolgok miatt (család, egészség vagy valami amit el tudtok képzelni) akkor várnátok és együtt maradnátok, ha már úgy is szeretitek magát a párotokat vagy lelépnétek ha ez kicsit zavar?


2020. febr. 5. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Mérlegelnék,hogy mi a pozitívum/negatívum a kapcsolatunkban, mi az, amit tudok tolerálni, és mi az, amin esetleg változtatni tudunk.

Ezek függvényében maradnék Vele, vagy szakítanék.

Kardinális kérdésekben fontos,hogy összhangban legyünk,és az is fontos,hogy vonzódjunk egymáshoz.


Ahogy leírod ez akár lehet egy barátságszintű kapcsolat is, de lehetnek érzelmek is benne. Neked kell tudnod,hogy mennyire működik párkapcsolatként.

2020. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Minden kapcsolatban vannak ilyen dolgok. Akkor is lennének, ha a másik ember ate képmásod lenne. Nyilván a mértéke nem mindegy, mert egy szint fölött nem éri meg. Pl ha napi szinten rosszul érzed magad valami ilyen miatt vagy rendszeresen veszekedtek miatta.


Aki arra számít, hogy egy kapcsolat cukormáz és egymás szájából evés kemény munka helyett, az mindenkiben csalódni fog.

2020. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És ha az érzelmek teljesen rendben lennének, csak néhány nehezen változó körülmény zavarna?

Én ilyen szituban vagyok és érdekelne más hogy reagálna.

Én 3 éve járok a párommal, bizonyos dolgok időről-időre mindig zavarnak, aztán egy ideig lenyugszom de aztán csak zavar mégis... ezek a családjával kapcsolatos dolgok, nem ő maga tehet róla, csak jelenleg nem tud ezen változtatni és nem tudni mikor lesz valami változás.


De várok más válaszokat is....

2020. febr. 5. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Hasonló cipőben járok. Szintén 3 éves kapcsolat. Nálam az a helyzet, hogy józanul szeretem. Tisztában vagyok a hibáival és a pozitív tulajdonságaival is. Mindkettőt el tudom fogadni. A zavaró tényezők a családjával kapcsolatosak. Ezen meg nem lehet változtatni. De vegsősoron nincs olyan nagy probléma, ami valóok lenne. Csak újra felmerülő okok a konfliktusra. De egy idő után többre értékelem a kapcsolatot, mint apróságokon vitázni.


Ha van kedved, beszélhetünk privátban.

2020. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan társat, akivel mindenben totálisan megértitek egymást, sosem találsz. Ha mégis úgy tűnik, hogy a másiknak semmi hibája nincs, akkor totálisan elvakított a szerelem.

Szűkszavúan írtál a problémákról, amiket látsz a párodban.

Vesd össze a pozitívakat a negatívakkal és mérlegelj, de nagyon megfontoltan. Tegyél a negatívumokhoz még egy kis rizikót is, egy kis rosszabbra fordulást. Ismétlem: hiba nélküli embert senki ne várjon. Te már látod a hibákat és ez jó jel. Magadnak kell eldöntened az általad már ismert helyzetnek a tudatában.

Ffi.

2020. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos én szakitottam. Illetve mindketten láttuk hogy ennek vége. Igaz mi 5 évig húztuk. 3 év körül már hasonló helyzetben voltam mint te. Időről időre fel merültek dolgok (részben a jellemünkből adódóan részben a család miatt) amik vitát és rossz érzést generáltak de mindig úgy éreztem hibát követnék el ha szakítanánk. Valahogy mindig a kötődésem volt erősebb mint a rossz érzés. Egy-egy rossz időszakot egy jó követett. Végül azok a hibák amik már az első évtől látszottak és 2-3 év után már zavartak csendesen megölték a kapcsolatot. Én azt mondom ott 3 éve érdemes lett volna lezárni de maradt volna egy űr. Mindig ott lett volna a mi lett volna ha kérdés. Így elcseszerintettünk két évet de úgy tudtuk lezárni hogy tudom jó döntés volt.

Ezzel azt akarom mondani hogy szerintem az a kapcsolat amiben néhány év után felmerül a szakítás előbb utóbb bizony véget ér. Viszont szerintem csak akkor érdemes kimondani hogy vége ha biztos vagy magadban. Úgy könnyebb tovább lépni.

A volt párom mint embert továbbra is becsülöm és szeretem. Nem volt nagy ajtó csapkodós szakítás. Továbbra is vonz mint férfi és ha összefutunk szívesen vagyok a társaságàban. De soha többet nem jönnék össze vele hisz nem működött. Ez a fajta lezárás hiányzik szerintem sok szakítás után. Az a meggyőződés hogy helyesen döntöttél. Ezt pedig csak akkor érzed ha megvárod míg már nincs kétséged. Mikor már mindent megpróbáltatok és láthatóan nincs már több opció. Ehhez pedig idő kell.

2020. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!