Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy lánynál inkább hátrány, hogy egy pasi ki van gyúrva?

Figyelt kérdés
(Nem nyavajgó fogpiszkáló alkatú pasi vagyok és nem is ismerkedni vágyó csaj, légyszi ne halmozzatok el privátokkal, köszi :)
2020. márc. 10. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Hátrány!
2020. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Hátrány.

A heti 2-3x-i sportolás rendben, annyi kell is, de a nagyon kigyurtak eleve be sem jönnek nekem, másrészt aki minden idejét a konditerembe tölti, annak nem marad olyan dolgokra, ami nekem sokkal fontosabb az emberekben.

2020. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez teljességgel a kigyúrtság jellegétől függ, de szerintem mondjuk a naturálok behozhatatlan előnyt élveznek az ilyen IFBB versenyző típusúakkal szemben.
2020. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Az izmos, sportos, tokeletes testu ferfiak tetszenek. Az elcseszett konditermi gnomok, aranytalanra edzett puffadt karu, sittes getto strici-diler fazon taszit.
2020. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de valójában nincs nagy esély arra, hogy eléred azt a szintet, mikor ez már nem bejövős. Hamarabb előfordulhat az a helyzet, mikor inkább az életmód és az érdeklődési kör eltérése okoz problémát.

Aki nincs benne ebben a sportban, az nem fogja megérteni, mitől jó és élvezhető ez az egész és hogy, miért nem akarsz kihagyni edzést, stb.

2020. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Én éppen ezért nem gyúrok, mert amikor elkezdtem gyúrni akkor sorra jöttek az olyan nők akiknél ez hátrány volt, és hogy fúj ők nem szeretik ha izmos egy pasi...
2020. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
A kokszos, vese, máj, libidó problémákkal kűzdő, pattanásos agresszív állatok nem hinném, hogy sok csajnak bejönnek. Maximum annak aki szereti hogy minden nap verik őt.
2020. márc. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a széles vállat. Jól lehet bele kapaszkodni.. ;) a többi mindegy.
2020. márc. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Határozottan előny, össze sem jönnék másmilyen pasival. Nekem szükségem van arra, hogy esztétikusan nézzen ki, maximálisan támogatnám a napi rutinjában.
2020. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

NalAm hátrány a csirke rizs kombót enni hetekig nem menne 😀

Szívesen főzök páromnak de nem ilyeneket.

2020. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!