Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok az hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok az hátrány, ha a választott pasi nincs fent facebook-on?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 05:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már ki lett választva, akkor nem qrvamindegy hogy fent van-e facebookon, vagy nincs? :)
2016. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Második mindent leírt :)
2016. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány. Legszívesebben én is törölném magam.

L

2016. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálam előny volna.


Jó lenne, ha ő sem lenne kíváncsi mások magamutogatására, és ő sem osztaná meg ismeretlenekkel a magánéletét - hasonlóan hozzám.

Minden mást lehet ezen az oldalon kívül is csinálni. (Ha valamit még nem, arról nem tudok. :))


Neten nem szeretnék ismerkedni.

2016. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a Viber vagy a Whatsapp még működik :)
2016. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

nem lenne annyira nagy hátrány, de mint írtam, célszerű vmilyen eszközön fent lennie, ami olcsóbb mint az sms vagy a telefonhívás.

2016. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyátalán nem probléma. Ahogy az egyik válaszoló írta is, hogy azért előny, ha valamilyen hasonló programot használ a kapcsolattartásra. Valóban sokba kerülne a folytonos sms-ezés és telefonálás.
2016. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam is inkább előny lenne. Én magam is fényképnézegetésre (hobbim a fotózás) és engem érdeklő csoportok olvasgatására használom a Facebook-ot, meg barátnők összehívására. Néha előfordul, hogy az is érdekel, hogy más ember merre volt, mit rakott ki stb. Úgy érzem azonban, meglennék enélkül, nem érdekel annyira.

Én magam nem szeretek mindent kirakni, előző kapcsolatomban is kicsit nehézség volt számomra, hogy ő kérte, hogy rakjunk fel közös képet innen, onnan, ha valami érdekesebbet főztem vagy a kedvenc gyümölcsével sütöttem sütit, kérte, hogy rakjam ki. Meg nem sértődött, ha nem voltam lelkes, de próbált győzködni, hogy de-de, rakjam ki, sok lájk lesz. Az életben sokat vitatkoztunk, sok volt az apróságokon vérig sértődés és nem figyelt rám, a Facebook pedig azt mutatta, de boldogok vagyunk.

Én még azon is gondolkoztam, hogy egy igazán boldog, tartós párkapcsolatban, ahol együtt élünk talán le is törlöm magam.


Chat-elni amúgy nem szeretek. Őszintén megmondom, párkapcsolatban se szerettem. Fárasztó állandóan pötyögni és azt olvasni. Ha dolgom van (tanulok, főzök, takarítok, akkor azért), ha pihenek, azért, mert szükségem van a függetlenségre is (ez gondot fog mondjuk nálam jelenteni később is).

Ha pedig aznap nem találkozunk, amikor úgyis mindent megbeszélhetünk élőben, akkor élő szóban (jó, a telefon pénzes, de Viber, miegymás).

2016. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Inkább előny! Én is törölném magam, de sajnos a facebookot használom az egyetemi csoportommal való kommuniálásra, szóval kicsit gond lenne, ha nem tudnám azt figyelemmel követni.

Meg hát ott a sms és a telefonhívás! Nem értem minek Viber meg hasonló... Olcsóbb, oké. Nekem pl nem, mert wifit használok és ha nincs wifi, nincs Viber. A net pedig nekem drágább mint a sms. De én pl ingyen sms-ezek és idáig az összes párom inkább felhívott. Nem olyan mint a találkozás, de mégis kicsivel személyesebb mint viberen pötyögni. Nem kell mindenhez modern eszköz...máshogy is meg lehet oldani a dolgokat.

2016. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!