Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hihetetlen, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hihetetlen, hogy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Egy kisebb kávézóban dolgozom pultosként pár éve. A törzsvendégek között van egy 50 körüli férfi, akivel különleges kapcsolatom alakult ki, mondhatni barátok lettünk. Sokat nevetünk együtt de komolyabb, mélyebb beszélgetéseink is szoktak lenni. Mindig meghallgatom a véleményét, tanácsát. Amikor én vagyok a pultban, nem telik el a nap, hogy ne jöjjön be legalább egyszer. Sokszor zárásig ott van.

Azonban néhány más törzsvendég, egymástól függetlenül is azt mondták nekem, ez nem barátság, ez több. Vagy szerelmes lett, vagy ágyba szeretne vinni, de valami van. Azt is felhozták, ha egy másik vendéget szolgálok ki (aki férfi), akivel pár mondatot elbeszélgetek, rögtön felhívja magára a figyelmet, hogy újra ott a pultnál beszélgessünk. Ha más van a pultban, nemigen szokott ott megjelenni.

Elgondolkoztam ezen az egészen, mert valóban nagyon kedveljük egymást, ha nem dolgozom, akkor is szokott keresni. De ezért lenne? Akkor miért nem közeledett eddig?

27N


2020. márc. 11. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
...? Igen, pontosan ezért teszi, csak lassabb típus, ad időt a megismerésre.
2020. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az én tapasztalatom az, hogy a férfiak nem fektetnek olyan nőbe energiát, aki nem érdekli őket. Nem hiszem, hogy barátkozni akarna.
2020. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyél naiv, apád lehetne, vajon mit akar tőled?
2020. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem hihetetlen, nézd meg az A kezdő című filmet!


[link]

2020. márc. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

40 után egyáltalán nem a farka vezérli a férfit.

Tudom, mert már rég elmúltak annyi.

Nem az életkor teszi, hogy szívesen vagy-e egy másikkal, vagy sem.

A legmegrázóbb kapcsolati ügyem egy kolléganőm volt, aki még azt is kinyomozta, hogy azonos héten születtünk. De buta volt, nagyon és még ronda is

Pár esetben még azzal cikiztek, hogy hülye vagyok, mert nem lett a dologból "semmi", pedig láthatóan megdughattam volna. Csak azzal is el lehet rontani eggy barátságot.

De volt olyan is, amiből rendes kapcsolat lett, nem kell/lehet ezt előre eldönteni.

Te el tudod képzelni reggelente magad mellett?

Mert mégiscsak ez a döntő!

2020. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt már több közös programunk is, tehát nem csak ott a kávézóban futunk össze. De ezek nem randiszerűek voltak, hanem nyugodtabb körülmények között beszélgettünk. Úgy gondolom, ha akarna is bármit, már lépett volna. Előfordult már, hogy láttam, végigmér, szeret hozzámérni, ha elmegy mellettem, de ezeknek nem tulajdonítottam sose nagy jelentőséget. Most meg, hogy elmondta a többi vendég a véleményét, úgy érzem mintha háttal ültem volna eddig a moziban
2020. márc. 12. 09:16
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem neked még ki kell nőni a mesékből... Szívesen megpörgetne, ez elég világos!
2020. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Valamit akar tőled. Vagy komol ykapcsolatot vagy csak megdugni. De nem hinném, hogy ő is csak barátságot akar. Szerintem azért nem mer lépni, mert nagy a korkülönbség, nem tudja te mit gondolsz erről.
2020. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
lehet hogy a szex annyira nem érdekli és tényleg csak örül a barátságodnak. Nem kell túlspirázni.
2020. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Es olyanrol nem hallottunk, hogy valaki szerelmes hodolatot is erez, es nem fatoku, de belatja a helyzet lehetetlenseget, es inkabb megmarad ebben a fazisban? Nem akarja elrontani a meglevo allapotot pl, mert ha elutasitas van, lottek a baratsagnak is. Kielegiti ez az orok sovargas, nyilvan nem kejsovar. Nincs kiehezve, a szemelyedet szereti, es igy elvan.
2020. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!