Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hihetetlen helyes, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlen helyes, nagyon jóképű, fiatal srác mit néz egy átlag lányon?

Figyelt kérdés

Kb egy éve látjuk egymást mondhatni heti szinten véletlenül. Eleinte mindig nagyon bámult, mosolygott, vagy zavarba jött. Mostanában inkább már csak úgy néz, hogy ne vegyem észre se én, se más.

Lehet, mert már nem vagyok olyan érdekes, lehet, mert a haverok elkezdték szívatni emiatt (néha voltak megjegyzéseik hozzá vagy nevettek, ha megláttak).


Ebben semmi furcsa nem lenne, ha nem egy nagyon jóképű, szőke, kékszemű, magas, sportos srácról lenne szó.


Én nem vagyok szép, unalmasan öltözködök, alig sminkelek, az alakom se valami jó.


Néha korábban rá szoktam mosolyogni, olyankor köszönt vagy visszamosolygott, de mostanában már csak úgy sétálok el, mintha észre se venném, minek nekem ez a színjáték.

Úgyhogy most már csak akkor néz, ha azt hiszi, nem veszem észre.


Nem akarom megismerni, meg gondolom, ő se engem, megkockáztatom, van párja.


Csak azt nem értem, mi néznivaló volt rajtam közel egy évig, főleg télen nagykabátban.


2019. márc. 23. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert te utálod magad, önbizalomhiányos vagy és csúnyának is tartod magad, hagyj engedtessék már meg másnak, hogy téged szépnek lásson.

Az, hogy te képtelen vagy ezt felfogni, hogy más szemében szép vagy, az egyedül csak az önbizalomhiányodnak köszönhető.

Gyerekes a viselkedésed. Ha valakit ismersz, köszönj neki. Tudod, illem!

2019. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
16%

"Nem akarom megismerni..."

De azért kiírsz róla kérdést. El tudom képzelni, mennyire nem akarod megismerni.

"... de mostanában már csak úgy sétálok el, mintha észre se venném, minek nekem ez a színjáték..."

Ja, de azért elvárod mint őnagysága, hogy a kiszemelt teperjen érted, te meg flegmán átnézel rajta.

Balf#sz... akarom mondani balp#na.

2019. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk soha egy szót se, ha korábban köszönt, visszaköszöntem. Nem köszön, most én se, minek. Lehet, nem is fogadná.


Nem akarom megismerni, mert minek?

Pusztán azért, mert szép? Ahhoz nem kell ismernem, nézegetni így is tudom.

2019. márc. 23. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdeményezne beszélgetést, esetleg elhívna valahova, mit tennél?
2019. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván mennék, és meghallgatnám, mit szeretne mondani.

De nem látnék bele többet, lehet, én lennék a héten már a huszadik.

De az, hogy egy év alatt nem kezdeményezett többet egy "szia"-nál, már jelent valamit. Azt, hogy neki így jó, többek között. Nekem meg kellemetlen még így is.

2019. márc. 23. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akart volna már kezdeményezett volna 1 év alatt. Szerintem jól teszed, hogy figyelmen kívül hagyod, ne foglalkozz vele. De ez azt jelenti, hogy ne is gondolj rá és ne is írj ki kérdést róla. Szimplán éld az életed.
2019. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te rontod el kérdező!

Lehet a fiúnak komolyan tetszel, de mivel látja rajtad, hogy visszahúzódsz és esetleg pofákat is vágsz hozzá, vagy szimplán nulla reakciót mutatsz, így inkább békén hagy!

2019. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!