Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tenni bármit az ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni bármit az ellen ha valakivel megvan a kémia, vonzódtok egymáshoz?

Figyelt kérdés

Egyik kolleganőmmel beszélgettünk ma hogy látszik hogy két kollégánk vonzódik egymáshoz, erre azt mondta hogy úgy mint én és "xy" .

Tény hogy érezhetően megvan köztünk a kémia, de nem akarunk semmit egymástól, mindketten komoly párkapcsolatban élünk. De ezek után megijedtem hogy mások azt hihetik hogy van köztünk valami, vagy lesz.

Meg az jutott még eszembe hogy tehetünk mi erről? Ez rossz dolog, így hogy van párkapcsolatunk?



2020. márc. 13. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerüljétek egymást.
2020. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Tökéletes kapcsolatom van a barátnőmmel, imádom és szeretem. Sose hagynám el. Neki van egy barátnője akivel szó szerint izzik köztünk a levegő. Annyit tudok tenni hogy minimalizálom a vele való érintkezést. Ennyit tudok neked is tanácsolni.
2020. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn, ameddig próbálod kerülni a túl bensőséges és félreérthető helyzeteket.
2020. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"Neki van egy barátnője akivel szó szerint izzik köztünk a levegő."


14 éve vagyok házas, 18 éve vagyok Vele. Ugyanezt érzem, a Feleségem iránt. Lehet én csinálok valamit rosszul, de nagyon meglepődöm mikor valaki ezt mondja nekem, hogy imádja a párját, de közben mással szerelmeskedik gondolatban. Nem hiszem, hogy együtt tudtam volna élni valaha olyan nővel, akinek a barátnője ilyen érzelmeket vált ki belőlem. De sok boldogságot, nem vagyunk egyformák.

2020. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy munka miatti veszekedéssel le lehet ezt zárni.
2020. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy van szerelmeskedés? :D Szimplán látható dolgokat írtam le lol :D
2020. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!