Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek kölcsönösen tetszünk egymásnak. Neki viszont van barátnője,de a barátnője mindig megcsalja őt,hazudik neki,mind ezek ellenére is még vele van. Magamnak szeretném a srácot. A fiú nagyon jóképű,kedves,okos,őszinte. A családja sokat piszkálja a barátnője miatt,mert a lány csúnya és buta. Nem vagyok egoista,de szép vagyok és nem hülye. Hogy tudnám megszerezni? Nem sokára találkozunk augusztus közepe fele és pár napot együtt leszünk. Mit csináljak? Hogy tudnám elérni,hogy elfelejtse a másikat? Csak értelmes válaszok érdekelnek!
2010. júl. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele
2010. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sehogy

add önmagad

ha kellessz neki, kiderül

ne taktikázz!!ideig óráig működik

életen át úgysem csaphatod be!

jobb ha az összeillőségetek az elején kiderül

2010. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a barátnőjéről mit gondoltok?
2010. júl. 25. 13:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretek taktikázni,de az nagyon idegesít ha egy lány ilyen a pasijával,akkor meg pláne ha a fiú tetszik nekem. Ha egy butább és csúnyább lány megkapja a főnyereményt akkor miért herdálja így el?
2010. júl. 25. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudhatod pontosan mi álla dolgok hátterében!

nem te éltél akapcsolatukban

azthiszed hogy ez feljogosít arra, hogy elszedd a paliját?

meg megalázó neked a dolog, hogy van nője és ugy találkozik majd veled napookra

én megmondanám a srácnak, hogy előbb döntse el mit akar a lánnyal!

nem fog igy sokra tartania srác

2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!