Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszerezni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi8521 kérdése:

Hogyan tudnám megszerezni őt?

Figyelt kérdés

Nah találkoztam egy lánnyal akiért szinte 2-3 naponta sírok magam alatt vagyok és romlott tanulmányi eredményem....Ha megnézel kb kinézetre 6-7 es en nézek ki a 10ből...ha ránézel a lányra az jut eszedbe róla h :o ki ez a csaj? meg akarom ismerni!... és ő 10 es tuti van...de viszont belsőre semmit nem tudok róla...rá sem merek írni mit tegyek h amikor közösségi oldalon meglátja profilképem akk muszáj legyen rám írnia mert tényleg meg akar ismerni...és nagyon félős vagyok ez ellen is mit tudnék tenni?

ja már csináltam 1 kamu fb oldalt ahol bejelöltem a csajt ráírtam megkérdezte h ki vagyok én mondtam h mind1 csak beszélgessünk és letiltott......:(


2011. márc. 19. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
bele estél rendesen :D mennyit beszéltél vele eddig?
2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kor?
2011. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát lassan 16 leszek.....ő 15.....
2011. márc. 19. 18:09
 4/9 A kérdező kommentje:
semmenyit enm beszéltem vele még lájkolni sem merem a képeit:(
2011. márc. 19. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse! Rajta fiú! Veled vagyunk!
2011. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :) de sztem az igazi fb-met is letiltaáxD de nem bírom kiverni a fejemből...
2011. márc. 19. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj csak 2 "szia mizu - semmi veled? - szeretlek"
2011. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Láttad a "Túl jó nő a csajom" című filmet? Kezdésnek megteszi az... :D

De amúgy nem akarlak kiábrándítani, de egy 6-7es srác nem nagyon kap meg egy 10-es lányt, főleg ha még be is van tojva tőle. A lányoknak a magabiztos pasik jönnek be, azzal aki szerencsétlenkedik meg fél tőlük, nem nagyon tudnak mit kezdeni.

Légy férfi, állj elé, és mondd el, hogy nagyon tetszik neked, szeretnéd jobban megismerni. Ha érdekled, szívesen veszi a közeledésed, ha nem, akkor meg keress másik lányt. Mondjuk egy 7-est.

2011. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát figyu elé állnák csak 250km re lakom tőle:/ am nyáron megfogom csinálni fejem és testem.....mi előtt találkoztam vele az egyik legeredményesebb játékos vtam a csapatomba a legtöbbet dobtam és a legjobb vtam védekezésben....a sok edzés miatt.... de most meg edzeni sem tudok.....:( és a csapatomban most a közép szint fele tartok meccsen alig dobok pontot 1. meccsemen ezen az évben 28 at dobtam(szeptemberben az edző tábor is nagyon benne volt) most meg utolson 6-t az előtt meg 0-t(dobtam 2büntetőt is...kihagytam)

szerintetek ez a nagy különbség miatta van???????? tanulásban pedig amikor leülük tanulni 5perc mulva na ki mászik a világomban-.-" már néha idegesít.....és most 4.00 alatt az átlagom és mult évben alig volt 4 esem évvégén(3db).....

2011. márc. 19. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!